2733
2734
چرا شوهرم قراره بخره اوت میگه ۴۹ من دلم نمیاد چون خیلی خرج کرده برلی کلیپ و مراسم و خونه گرفتن و... ...

خدایی منم دلم نیومد دیگه با هزینه عروسی و طلا و خونه و اینا بگم چیزی رو تو بگیر البته رسم نداریم ولی اون یکی داداشش خرید ولی خوب اون زمان هزینه ها اصلا اینجوری نبوده مراسما هم ساده تر بوده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه خوبه اما یدفه ۴۹ بگیر که بعدا خونتون بزرگ میشه خوب باشه

شوهرمم همینو میگه

ولی میدونین چیه

یه ۴۹ گرفته بودیم یک ماه پیش

یهو از دستمون موقع اسباب کشی افتاد و خراب شد گفتن دیگه تعمیرم نکنید

انقد غصه خوردم که نگو 

حالا هم میگم ۴۳ بخر ولی میگه همون ۴۹

با اینکه میدونم خیلی تو فشاره از نظر مالی

2728
چرا شوهرم قراره بخره اوت میگه ۴۹ من دلم نمیاد چون خیلی خرج کرده برلی کلیپ و مراسم و خونه گرفتن و... ...

عزیزم بنظرم همین حالا بخر چون بعدا اگه بخوای عوض کنی گرونتر میشه 

شوهرمم همینو میگه ولی میدونین چیه یه ۴۹ گرفته بودیم یک ماه پیش یهو از دستمون موقع اسباب کشی افتاد ...

اونقدری فرق نمیکنه تو هزینش،اول زندگی هزینه ها زیاده ما تا ماه پیش داشتیم قرضای عروسی و میدادیم تازه تموم شدیم

شوهرمم همینو میگه ولی میدونین چیه یه ۴۹ گرفته بودیم یک ماه پیش یهو از دستمون موقع اسباب کشی افتاد ...

جاریمم تلویزیون  سیما خانوادهو فرش و گاز 

وزن اولیه87،..80🔓75🔓 73🔓70🔓65🔒😒😝دارم به هدفم نزدیک میشم خدای من
خیلی غصه دارم کامنت بالاییمو بخون

الهی میدونم خیلی سخته آدم یه بشقاب از جهازش میشکنه کلی ناراحت میشه چه برسه به تی وی

نگران نباش عزیزم خدا بزرگه درست میشه همه چیز وقتی دو نفر میخوان بهم برسن انگار همه چیز کنار هم قرار میگیره ❤️ولی زودتر بگیر چون احتمالا گرونتر میشه همه چیز 

2738
الهی میدونم خیلی سخته آدم یه بشقاب از جهازش میشکنه کلی ناراحت میشه چه برسه به تی وی نگران نباش عزیز ...

مرسی شما خیلی مهربونی 

تو همین مجازی هم حس صمیمیت به آدم میدی