2733
2739
عنوان

سولاردام یا مبل ال

149 بازدید | 10 پست

سلام دوستان 

من تصمیم گرفتم بجای اینکه ۱۲ تومن بدن سولاردام بخرم 

۱۰ تومن شو بدم مبل ال بخرم 

۲ تومن هم یه مایکرو فر یا فر بخرم 

پلوپزم کیک و عالی میپژه  

حالا نظر شما در این مورد چیه ؟

و اینکه فر بخرم یا مایکروفر ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ندم؟ ال کوچیک میخوام بخرم ۵ نفری

خونتون بزرگه؟اگه مبل ندازی خونت کوچیکه که بخر ال ولی بنظرم گرون گفته بهت ۱۰تومن بدی ال اگه تهرانی برو چهاردانگه

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
2738

ماکروفر به درد نمیخوره 

یا تستر یا  فر  بخر.

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
ندم؟ ال کوچیک میخوام بخرم ۵ نفری

بهتره

دوست عزیزم هموطن تو خونه موندن علاوه بر اینکه برای سلامتی خودمونه وظیفه هم هست.کی گفته فقط نماز خوندن و روزه گرفتن جز وظایفه بخدا بیرون رفتنت حق الناسه من یکی که راضی نیستم ازت نمیگذرم.....