2737
2734

حالم خيلی بده 😔تنها جایی ک دارم اينجاس ک بتونم يکم دردل کنم کسی نيس درکم کنه

واقعا خيلی بده تو اوج خوشبختی زندگيت نابود بشه 😔😔😭😭😭😭😭  پارسال وقتی اومدن خواستگاريم راضی به ازدواج نبودم اخه هنوز 16 سالم بود تو فکر ازدواج نبودم داشتم درسمو ميخوندم ک سروکله اينا پيدا شد و نميدونستم يه روزی قراره بشن دشمن خونيم 

بيشتر از چن بار جواب رد دادم ولی دست بردار نبودن خانوادم خوبيمو ميخواستن اخه کدوم  پدر مادريه ک بديه بچشو بخواد نميدونستن قراره اين بلا سرم بياد😭 

بالاخره نامزد کرديم من قبولش کردم ولی دوسش نداشتم چه کاری ميتونستم بکنم وقتی صلاح و اختيارم افتاده بود دست عمو دایی خاله مامان بابا. ما قرارمون بعده دوسال بود ولی نميدونم چجوری بعده 6 ماه عروسی کرديم مثل خواب بود برام باورم نميشد ازدواج کردم  همه چی خيلی سريع پيش رفت 

وقتی يه روز قبل عقد رفتم گواهی پزشکی بگيريم با مادر شوهرم و مادر خودم رفتيم 

وقنی معاينم کرد گفت بکارتت مشکلی نداره و سالمه ولی از نوع حلقوی ارتجاعيه و ممکنه شب عروسيت خون نداشته باشی 

حتی مادر شوهرمم شنيد و خوشحال هم بودند 

گذشت و گذشت تا  يک ماه ک از عروسی گذشت همه چی خوب پيش رفت تا اينکه دعوا با شوهرم و خانوادش شروع شد 

تا حالا هيچکس منو تکراری نديده... يکی ممکنه بگه من ادم خوب و مهربونيم و يکی هم بگه ادم بی احساس و عوضيم هر دوتا رو باورکنيد! من بر اساس شرايط رفتار ميکنم ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اونا با هم دعوا داشتن کاسه کوزه هارو سره من ميشکوندن 

چن دفعه دعوا کرد با پدرشوهرم مقصرشم مادرشوهرم بود ادم دورييه پيش من يه جور ديگه برخورد ميکرد پيش اونا هم يطور ديگه ....

تا حالا هيچکس منو تکراری نديده... يکی ممکنه بگه من ادم خوب و مهربونيم و يکی هم بگه ادم بی احساس و عوضيم هر دوتا رو باورکنيد! من بر اساس شرايط رفتار ميکنم ...
2738
2706