2737
2734
عنوان

اگه کسی که دوسش داری

364 بازدید | 40 پست

مثلا شغلی مثلِ کارگاه چوب بری داشته باشه و وضعش کاملا معمولی باشه،ولی توی مثلا پزشک باشی،ولی اون خیلییییی شعور و فهمش بالا باشهو چشم پاک باشه و با محبت باشه،حاضری باهاش ازدواج کنی؟

منکه به شخصه حاضرم و تمام عواقبشم میپذیرم،چون به نظرم مرد با شخصیت و چشم پاک خیلی کم شده

لطفااااا شما هم نظرتونو بگیییید

لطفا واسه نیتم یه صلوات بفرستید :)🌹

نه چون اتفاقا منم همینیم که گفتی اگرم مجبور بشم کیسامو یکیشونو انتخاب کنم شاید ازته دلم دوسش نداشته باشم وبراش کم بزارم دست خودم نیست مون خیلی برای درسو دانشگاه اذیت شدم وزحمت کشبدم.

استادمون میگفت استادشون که اتفاقا روانشناش بود خودش دکترای روانشناسی گرفت ولی شوهرش خیاط بود میگفت خیلی دوسش داشت شوهرش ولی همش احساس افسردگیو وناراحتی داشت رفت خارج توی هیپنوتیزم فهمیدم چون شوهرش خیلی دوست داری ولی ازنظر موقعیت اجتماعی مثل هم نیستن حالش اینجوری به جنون کشیده بوده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بلع چرا ک نع 

انسانیتش و اون چشم پاکیش ملاکع

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728
نه چون اتفاقا منم همینیم که گفتی اگرم مجبور بشم کیسامو یکیشونو انتخاب کنم شاید ازته دلم دوسش نداشته ...

اره اینم درسته...

ولی واسه من به شخصه مهم نیست که همسرم با من توی یه شغل باشه...

آخه واقعیتش وقتی هر دو نفر پزشک میشن ،دائما هر دو مشغولن و وقت زیادی واسه لڋت بردن نمیمونه...البته این دیدگاه من به عنوان کسیه که تفریح و سرگرمی براش مهمه ،نه کسی که همه چیو توی درس و تحصیل میبینه...

مثلا همسرت پزشک باشه ولی بهت بی توجه باشه یا هیز باشه،بدتره،یا اینکه شغلش معمولی باشه ولی بی نهایت دوست داشته باشه؟؟

اره اینم درسته... ولی واسه من به شخصه مهم نیست که همسرم با من توی یه شغل باشه... آخه واقعیتش وقتی ...

هیز که نه اونو اصلا نمیتونم تحمل کنم ولی چون خودم پیراپزشکیم وتوی فامیل همه روتحصیلات من گیر داده بودن ترجیه میدم پزشک باشه حتی اگه زیاد نتونه پیشم باشه وهمش درگیر کارش باشه تا اینکه شغل معمولی ولی همش،پیشم باشه وبااام تفریحو دور دور داشته باشه

هیز که نه اونو اصلا نمیتونم تحمل کنم ولی چون خودم پیراپزشکیم وتوی فامیل همه روتحصیلات من گیر داده بو ...

ایشالا یه فرد مناسب جلوت در بیاد عزیزم🌹

بلاخره آدما با هم فرق دارن،خواسته ای که شما دارید،کابوسه منه...ولی نمیشه گفت که کدوممون درست میگیم و کدوممون غلط،فقط هر کسی باید بر طبق ملاکاش تصمیم بگیره تا بعدا پشیمون نشه،موفق باشی😊💕

2740

من دانشجوی پزشکیم ولی نامزدم شغل آزاد داره خواستگار پزشک و دندون پزشکم از نوجوونی داشتم حتی یه بار یکیش چون فامیل بود ب اصرارشون بیرون صحبت کردیم اومدم ک خونه دیگه صددرصد مطمئن شدم ک من با مرد پزشک جماعت نمیسازم 

ما دو شاخه ی یک درختیم وای اگر باد از دو سو می وزید...

اره کسی ک دوسش داشته باشی و آدم باشه می ارزه ب هرچی دکتر ک هیزم باشه و جدای اون اصن نخوایش

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

من حاضرم کسی نیگا به تحصیلات و اینا نمیکنه از در که واد شی نیگا به شعور و شخصیتت میکنن چ بسا که ببخشید دور از جون خیلیا پزشک بیشعورم داریم که حیف اسم پزشک, و یه کارگر ساده ام هست که هر کی ندونه فکر میکنه تحصیلات عالیه داره  

کاش همونقدر که چوب سادگیمونو.میخوردیم نون مهربونیمونم میخوردیم.
2706