2733
2739
عنوان

تعیین جنسیت ازروی سونوی nt

420 بازدید | 60 پست

سلام بچه ها اگه کسی از روی سونو ntمیتونه جنسیت بچه ام روبرام بگه ممنون میشم دیروز11هفته و5روزم بود گفت چیزی معلوم نیست

تعداد رای : 3
نظرسنجی
تعیین جنسیتnt
3
100%
تعیین جنسیتnt
0
0%

نمیدونم آخه آن تی رو نرفتم به خاطر کرونا ولی پانزده هفتمه رفتم سونو جنسیتش رو مشخص کرد

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببخشید عزیزم.من فردا باید برم .میشه بگی هزینش چقدر شد.بعد مثانه باید پر باشه؟ آزمایش خون رو کی انجا ...

فرقی نداره پر یا خالی بودن مثانه قبلش ی چیز شیرین بخور

من سونو ۲۷۵شد البته سی دی هم داد.آزو همون روز سونو باید بری ۱۴۰تومن شد

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2738
فرقی نداره پر یا خالی بودن مثانه قبلش ی چیز شیرین بخور من سونو ۲۷۵شد البته سی دی هم داد.آزو همون رو ...

مرسی عزیزم.به من گفت فرداش برو آز.البته سونو هم فردا ساعت شش بعدازظهر هست

عکس تشکیل قلب رو بفرست.تو هفته ۸ اینا.. با اون میگم

درضمن تست جوش شیرین هم خوبه.برو الان انجام بده تا جوابشو بگم بهت

یک عدد سقط مکرر هستم و در تلاش برای بارداری سالم.اگه دلتون خواست برام دعا کنید خدا بهم بچه سالم و صالح بده..ممنون..  من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  خدایا دلم معجزه ات را میخواهد..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..
ازمایشش همون سل فریه؟

ن.آزو ک دادی اگ خدا نکرده ریسک متوسط یا بالا باشه باید بری سلفری ک آب دور جنینو میگیرن ک مطمئن بشن سالمه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ببخشید عزیزم.من فردا باید برم .میشه بگی هزینش چقدر شد.بعد مثانه باید پر باشه؟ آزمایش خون رو کی انجا ...

هزینه بادفترچه تامین اجتماعی160 من بیمه طلایی داشتم پزشکم قبول نکرد،آزمایش خونم همون بعدسونو بابیمه طلایی57هزار وآزادش زده130،مثانه خالی بایدباشه

عکس تشکیل قلب رو بفرست.تو هفته ۸ اینا.. با اون میگم درضمن تست جوش شیرین هم خوبه.برو الان انجام بده ...

وااا مگه میشه اونوقع که اندازه نخودیه مگه معلومه😵

تَمامِ دارایی اَم خُداییٰ عصت کِْه  دَغدَغِه عَزدَصت دادَنَش راع نَدارَم⚡️♡-
2706