2733
2734

🌹 #شرف_الشمس 🌹

سه شنبه ۱۳۹۹/۰۱/۱۹

هر سال در روز ۱۹ فروردین خورشید به نقطه خاصی در آسمان میرسه و حالتی معادل شب قدر را ایجاد میکنه! در این روز خورشید نسبت به سایر ستاره ها روی زمین قدرت بیش‌تری داره و آداب و اعمال خاصی برای آن ذکر شده و گفته شده در این روز حاجات زیادی برآورده میشه. تو هم مثل من این روز را به دوستات یادآوری کن؛ به این امید که از باغ دعاشون، یه گل استجابت هدیه بگیرى!!!

🔻دعای مخصوص :

بسم الله الرّحمن الرّحیم

اَللّهُم اِنّی اَسئَلُکَ بِالهاءِ مِنْ اِسمِکَ الْاَعظَم و بالثَلآثِ العِصّیِ و بالالَفِ المُقَّوِم و بِالمِیمِ الطَمیس الاَبتَر و بالسِّلمِ و بالاَربَعَه الَتِی ه‍ِی کالکَفِ بِلا مُعصَم و بِالهاءِ المَشقُوقَه و بالواوِ المُعظَّم صوره اِسمکَ الشَّریفِ الاَعظَم اَن تُصَلِیَ علی سَیِّدِنا مُحمَّدِ وَ آلِهِ بعدد حروف ماجری بِالقلم و اَن تَقضِی حاجَتِی.

بعد خدا را صدا بزنید:

یا فرد، یا جبّار، یاشکور، یاثابت، یاظهیر، یا خبیر، یا زکّی

و بعد سوره شمس را بخونید،آخر هرآيه بگید:

✨يا شمس الشموس و يا انيس النفوس ادركنی✨

خوندن این دعا باعث رفع بلا، حل مشکلات، وسعت رزق و اجابت دعا هم میشه. خیلیا گرفتارن و خیلیا حاجات کوچیک و بزرگ دارن و خیلیا مریض دارن. با آرزوی بر طرف شدن سایه شوم ویروس کرونا از دنیا، لطفا به همه یادآوری کنید🌹🍃

التماس دعا

خدا همیشه بهت یه شانس دیگه میده خدا وقتی زمین خوردی دستتو میگیره خدا دردات رو تسکین میده و چیزی رو میبینه و میشنوه که تو نمی‌بینی و نمیدونی ،کافیه به خدا اعتماد کنی
کسی که پریوده میتونه انجام بده ؟؟؟

اره دعا مشکلی نداره فقط دستت ب ایات قران نخوره 

خدا همیشه بهت یه شانس دیگه میده خدا وقتی زمین خوردی دستتو میگیره خدا دردات رو تسکین میده و چیزی رو میبینه و میشنوه که تو نمی‌بینی و نمیدونی ،کافیه به خدا اعتماد کنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اعتبار نداره

عزیزم مجبورت ک نکردیم بخونی  

عزیزم مجبورت ک نکردیم بخونی    

خب شما خودتون نوشتین توروخدا کاری کنین همه ببینن(بخونن) خوب منم جزء همون همه م دیگه خواهر😂

من پرسیدم از دفتر مرجعم گفتن اعتباری نداره شرف الشمس

مادرشوهرمم گرفت باانگشترش وهمه ی آداب دقیقا نه ماه بعد بدترین اتفاقا براش افتاد 

خیانت و ...

تاپای طلاق رفت وبرگشت

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب شما خودتون نوشتین توروخدا کاری کنین همه ببینن(بخونن) خوب منم جزء همون همه م دیگه خواهر😂 من پرسی ...

نوشته سالی یه بار اتفاق میوفته ها.   

چرا یک سرگرمی برای خودتون ایجاد نمی کنید که هم اوقات فراقت شما رو پر کنه و هم براتون منبع درآمد باشه.

شما میتونید در وبسایت طلا و خورشید آموزش مروارید بافی و جواهر دوزی ببینید که دارای پشتیبانی دائمی هم هست و همینطور میتونید محصولاتتون رو هم در این وبسایت بفروش برسونید و در منزل خودتون کسب و کارتان را راه اندازی کنید.

وبسایت طلا و خورشید

وبسایت طلا و خورشید

وبسایت طلا و خورشید

اپلیکیشن این آموزشها رو هم میتونید از اینجا دانلود کنید.

پیج اینستاگرام آموزشهای مروارید بافی و جواهردوزی

2740
نوشته سالی یه بار اتفاق میوفته ها.    

من از خیلی سال قبل شرف الشمس وروز نوزدهم فروردین رو باهاش آشنایی دارم.ازدفترآیت الله مکارم استفتاء کردن ایشون گفتن در روایات واحادیث کوچکترین اشاره ای به همچین روزی وآداب خاصش نشده

شایعه س خواهر

حالا بازم خود دانید چون  از عنوان تاپیک احساس کردم فرد مقیدی هستین وبراتون مهمه این چیزا گفتم دانسته هامو به اشتراک بذارم باهاتون

چون چند سال خودم دنبالش بودم که راسته یانه😉

به هرحال قصد جسارت نداشتم خدای نکرده

🙈 

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من از خیلی سال قبل شرف الشمس وروز نوزدهم فروردین رو باهاش آشنایی دارم.ازدفترآیت الله مکارم استفتاء ک ...

عیبی نداره گلم فقط خواستی کمکم کنی ممنون ک گفتی