2737
2739
عنوان

گند هایی که تا حالا زدین

233 بازدید | 16 پست

سلام بیاین واز گند هایی که تو اشپزخونه زدین بگین تاشاید توی این روزای کرونایی دلمون شادشه اول از همه خودم

زندگی یک دروغ مسخره بود هیچ چیز واقعا وجود نداشت 

من ی بار اشپزخونع رو اتیش دادم دیگ حرفی ندارم😂🤦‍♀️

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

لبو گذاشتم سر رفت گازم رو داغون کرد هنوز حوصله ام نشده داخل گاز رو تمیز کنم

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
2738

گند نیس بدشانسیه

ی بار اشپخونه رو مرتب کردم

حسابی...

کفشم طی کشیدم

بعد غذام روگاز بود خودمم تو سالن پیش شوهرم بودم

فک کردم غذا داره میسوزه

بدو رفتم یهو خوردم زمین

حالا چجوری...

پاهام تا زانو رفت زیر کابینت لگنم درد گرفت شوک شدم چند ثانیه همونجور موندم 

تا شوهرم اومد بلندم کرد

میشه برام صلوات بفرستید🙏🙏🙏

من مامانم رفته بود مسافرت مستخدم خونمون هم نبود امدم اشپزی کنم اونم تو پلو پز جدید مامانم قرمه سبزی می خواستم درست کنم بدون اینکه قابلمه شو بزارم لوبیا ها رو ریختم از تو بسته بعد برنج خیس نشده رو هم ریختم تولوبیا ها دوتا لیمو امانی هم ریختم بعد هم دوتیکه گوشت بابام زنگ زد گفت غذا بگیرم از بیرون بااعتماد به سقف گفتم خودم درس کردم بابام کلی تعجب کرد هیچی دیگه یهو پلو پز منفجر شد چون قابلمه ی پلوپز رو نزاشته بودم اونوقت فک کنین بابام اومد چی شد...................

اون زمان 14سالم بود

زندگی یک دروغ مسخره بود هیچ چیز واقعا وجود نداشت 

خیلی زیاده یبار قابلمه داغو گذاشتم رو گلیم اشپزخونه،دخترم تو توستر اسباب بازیاشو گذاشته بود حواسم نبود همونطور روشنش کردم و یدفعه دیدم پرر پلاستیک ذوب شده،یبارم یخچالو تمیییز کردم و کشو هارو شستم بعدش اومدم ماست بردارم از دستم افتاد همه پاشید تو یخچال.هیلی از این کارا دارم

میشه برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی🥺هرکی فرستاد بگه برای حاجت دلش آیت الکرسی بخونم❤️
من مامانم رفته بود مسافرت مستخدم خونمون هم نبود امدم اشپزی کنم اونم تو پلو پز جدید مامانم قرمه سبزی ...

وای چه افتضاحی منم پلو پزم رو سوزوندم ولی به کسی نگفتم هنوز،حالا چرا برنجا رو ریختی تو لوبیا ها

میشه برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی🥺هرکی فرستاد بگه برای حاجت دلش آیت الکرسی بخونم❤️

اینم آخرین گندی ک زدم🤕داشتم پیتزا میپختم دستم خورد ب میاه داخل فر تسسسسسس صدا داد اینجوری سوخت🤕😢

°دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ                                                     ‌   ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ°
اینم آخرین گندی ک زدم🤕داشتم پیتزا میپختم دستم خورد ب میاه داخل فر تسسسسسس صدا داد اینجوری سوخت🤕😢

تصورشم دردآوره😥

2706