2733
2734
عنوان

دلم نی نی میخواد

452 بازدید | 75 پست

خیلی دلم میخواد باردار شم و قرار بود عید امثال هم اقدام کنیم 

یعنی همه کارامو کرده بودم،آزمایش،چکاپ،تست قلب ،همه چی!ولی با این وضع بیماری کرونا تصمیمون عوض شد اما بدجور دلم میخواد اقدام کنم

توی این وضع بنظرتون مشکلی پیش میاد؟ریسکه؟

عاشقِ همسرم هستم و تا نفس دارم عاشقانه دوستش دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم یه نی نی میخام تپل و گوشی . که هی بچلونمش اونم شیرین زبونی کنه.  وای وای وای

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 
من یسال اقدامم دقیقا پارسال فروردین ماه شروع کردم،ولی فعلا خبری نیست😭😭😭جالب اینجاست منم قبل اقدام ...

برای پیشگیری قرص مصرف میکردید؟؟

چندساله ازدواج کردین؟

عاشقِ همسرم هستم و تا نفس دارم عاشقانه دوستش دارم
من بودم نمیکردم.بزار اوضاع برگرده رو روال بعد.اینجوری همش پر استرسه بارداریت

هیچ‌وقت برنمیگرده ب روال قبل

کرونا رو‌حالا حالا هس دیروز تو سایت معبتر دیدم نوشته ک تا اطلاع ثانویی با زندگی با کرونا عادت کنید

کرونا مثل انفولانزاس نمیره واکسنشو باید پیدا کنن

هیچ‌وقت کرونا نمیره شاید با گرمای هوا یکم ضعیف بشه اما همیشه هس و‌بدن ما در برابرش مقاوم تر میشه

2706