2737
2734

بهترینش با سرکه س

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

من پنیر رو با ماست درست میکنم خیلی هم خوشمزه میشه 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
با مایه پنیر اصلا نمیدونی چقد تفاوتشه یعنی عالیه بافتش نرمه مث جیگر 

مایه  پنیر چیه 

من همیشه از بچگی دیدم با ماست درست میکنن خانوادم 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
میشه لطفا بگید چجوری با ماست درست مییکنید؟

به ازای ۳ کیلو شیر یک کیلو ماست میخواد

وقتی شیر جوشید ماست رو اضافه میکنم و میزارم دو دقیقه روی حرارت بمونه تا آب تقریبا سبز رنگی دور قابلمه جمع شه. بعد میریزم توی یه روسری که مخصوص پنیر خریدمش و آویزونش میکنم تا آبش بره حدود ۳ ساعتی طول میکشه تا آبش بچکه بعدش برشش میدم و تو آب نمک میزارم. مزش عالیه و هیچ فرقی با پنیرای لاکتیکی بیرون نمیکنه. 

این اصل پنیر نیست این جدا کردن چربی شیر از شیره پنیر اصل با مایه پنیر یا قرص 

قرص پنیر که خیلی مضر هست یه بار شبکه سلامت میگفت و ما از قدیم مامان بزرگام و همه اقوام با ماست درست کردن ولی مایه پنیر نمیدونم چیه 

عزیز من دقیقا یادم نیست  ولی بچه بودم مامانم شیر رو گم میکرد. جوش نه حدود سی درجه( میذاشت روی حرارت وقتی دماش به دمای ماست درست کردن میرسید) قرص رو میزد به شیر بعد شعله رو خاموش میکرد تا شیر کامل سرد بشه اونوقت شیر رو توی دستمال میریخت تا آبش جدا بشه

محتاج نگاه خداوند