2733
2739
عنوان

دیدین بعضی ها شکر رو از حذف رژیم شون حذف می کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 663 بازدید | 28 پست
آره عزیزم شکر مصنوعی رو حذف میکنن و به حداقل میرسونن. اما قند طبیعی سرجاشه روزی 5تا خرما یا 5تا قاشق ...

اینجوری خوبه من تصور می کردم اینا چطوری می تونن واسه تمام عمرشون هیچ چیز شیرینی نخورن. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آره عزیزم شکر مصنوعی رو حذف میکنن و به حداقل میرسونن. اما قند طبیعی سرجاشه روزی 5تا خرما یا 5تا قاشق ...

عزیزم عسل همون شکره بخدا روزی ۱ قاشق یا حداقل دوقاشق باید مصرف شه

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 
2738
خیلی خوبه. چه جالب که شیرینی نمی خوری عزیزم. ولی من از ترکیب ارد و روغن و شیرین کننده نمی تونم بگذرم ...

منم عاشقشم ولی متاسفانه اگه بخورم استعداد شدید دارم تازه  ۲۵ کیلو کم گردم یپب زوز

روانشناسی کودک
منم عاشقشم ولی متاسفانه اگه بخورم استعداد شدید دارم تازه  ۲۵ کیلو کم گردم یپب زوز

اها پس هم دردیم ☺ من که کنترل می کنم یه چیزی به اسم شیرینی و کلوچه درست می کنم ولی رژیمی دیگه اونجوری نیازم رو رفع می کنم. شما هم که نشون دادی اراده ات قویه. من البته ورزش هم می کنم همیشه که باعث میشه متناسب باشم. شما هم ورزش می کنی عزیزم؟

اها پس هم دردیم ☺ من که کنترل می کنم یه چیزی به اسم شیرینی و کلوچه درست می کنم ولی رژیمی دیگه اونجور ...

اره البته دروغ نگم ۲ ماهه کامل ک ورزش میکنم. من ۱۰۰ و ۱ کیلو شده بود باورم نمیشه از پا درد و کمر درد میمیردم. الان ۷۵ خدارو شکر خوب و صافم😁

روانشناسی کودک
خیلی خوبه افرین 💪 من یوگا کار می کنم شما چی کار می کنی؟

ایروبیک عزیزم باشگاه میرفتم این ی ماهم واسه کرونا تو خونه‌ . همسرم مربی هم هست باهام کار میکنم. مربی پرورش اندامه. البته به عنوان شغل تفریحی چون شغلش کارمند دولته ولی از بس عاشق ورزشه 

روانشناسی کودک