2703
2553

دیدین بعضی ها میگن راز سلامتی و زیبایی شون تو اینه که شکر رو حذف کردن. کسی اینجا اینکار رو کرده؟ من یک ماه حذف کردم هیچی نخوردم نه شیرینی نه شکلات حتی خرما و شیره و ... هم نخوردم. ولی واقعا شدنیه؟ یا اونا شیره و خرما و توت خشک و اینا می خورن؟ یعنی شیرینی رو هم با شیره درست می کنن؟ اون وقت دیگه ضرر نداره؟ اخه خرما و اینا هم زیادش خوب نیست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من ساکاروز و کلا حذف میکردم تو رژیم قند مصنوعی تعطیل. الانم شاید چند ماهی یدونه ی شیرینی بخورم. نمیخورم. ولی خرما کشمش مویز کاملا نیاز بدنه. قند طبیعی واسه بدن مفیده  حذف کنی ضرر داره

روانشناسی کودک
منم کم میخورم شیرینی

من شیرینی دوست دارم. خودم درست می کنم بدون تخم مرغ. ولی دوست دارم تو طول روز یه چیز این شکلی بخورم. مثلا مربایی چیزی. مثلا رشته پلو دوست دارم. با کشمش و خرما و مخلفاتش

2714
شما تا حالا شکر رو حذف کردی؟ یعنی خرما اینا اشکال نداره؟

راستش کلا خودم از بچگی اهل قند و شکر نبودم، خرما رو نه واقعا دوس دارم و همیشه داریم تو خونه. چون شیراز هستیم نزدیک بوشهر، برامون میارن، اما اصلا تا الان مشکلی باهاش نداشتم. خرما بیشتر انرژی زا هست، نه اینکه صورتو تخریب کنه، 

من ساکاروز و کلا حذف میکردم تو رژیم قند مصنوعی تعطیل. الانم شاید چند ماهی یدونه ی شیرینی بخورم. نمیخ ...

خیلی خوبه. چه جالب که شیرینی نمی خوری عزیزم. ولی من از ترکیب ارد و روغن و شیرین کننده نمی تونم بگذرم حالا چه نوع سالمش باشه چه شکر. 

منم شکرو حذف کردم تو عید هم شیرینی نخوردم جز یه دفه که مادرشوهرم کیک درست کرده بود شوهرم زوری داد چند لقمه 

هر زنی برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که با شـانه‌ی انگشت‌هایش، گره دلتنگی موهای بلند زن‌را باز کند و بگوید که هرجور که باشی،زیبایی❤👩‍❤️‍👨
راستش کلا خودم از بچگی اهل قند و شکر نبودم، خرما رو نه واقعا دوس دارم و همیشه داریم تو خونه. چون شیر ...

منم جنوبیم خرما رو خیلی دوست دارم. شما شیرازی میدونی من چی میگم. وقتی همیشه دسرها و کیک ها و مرباها و مارمالادها رو بتونی امتحان کنی و هر کدوم یه طعمی بدن خب عادت میکنی و خوشت میاد سلیقه ات میشه. 

منم شکرو حذف کردم تو عید هم شیرینی نخوردم جز یه دفه که مادرشوهرم کیک درست کرده بود شوهرم زوری داد چن ...

اره همیشه نمیشه قطع کرد بالاخره ادم جایی میره یا کسی میاد نمیشه بگه نمی خورم و اینا. 

2706