2733
2734
عنوان

یعنی خاک تو سر هر کسی ک بی دلیل .....😑🤨😡

| مشاهده متن کامل بحث + 1327 بازدید | 68 پست
تازه ی تومن بدن حریص تر میشه میگه اسباب تفریحو بخرم وبرم چ بهتر🤣

تو ایران همینه تازه همین جور ادمها ادعا میکنن باید از ایران گذاشت رفت 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حس میکنم یکم دولتم شل گرفته قضیه رو .همین که مشاغل کم خطر ازاد شدن احتمالا مدارسم از 30 فروردین بازش ...

اره تازه با باز شدن مدارس شک ندارن ۸۰ میلیون ایرانی کرونا میگیرن بچه ها ک اصلا رعایت نمیکنن تو فاز این چیزا نیستن تو ایران فقط باید زور بالای سر مردم باشه

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2728
هنوز دوماا نشده  از چینی ها با اون جمعیت کمتریم  بایدم کمتر باشیم چون ک صبر نداریم

نمیدونم اسفند و فروردین بود دیگه هیچ جا نرفتیم برای من که انگار دوساله گذشته

جواب ابلهان خاموشیست....پس اگه ریپ زدی و جواب ندادم بدون که این مثل در موردت صدق میکنه..

از دیروز دیگه قرنطینه کل شکست مخصوص دولت اعلام کرد برگردن سرکار دیگه مردم فکر میکنن تموم شده ریختن توخیابون

ماخونه مون دم خیابون از پنجره میدیدم قیامت بود همه پیاده بیرون داشتن قدم میزدن ی عالمه ماشین و ترافیک سنگین

آرزوییم این است آنقدر سیربخندی که ندانی غم چیست ❤
تو ایران همینه تازه همین جور ادمها ادعا میکنن باید از ایران گذاشت رفت 

ما همیشه اخره هفته ها بیرون بودیم مسافرتمونم ک میرفتیم تن تن ولی از وقتی کرونا اومده تو حیاتمون میریم پیک نیک عکسش یکم منشوریه وگرنه میذاشتم 

تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪
2740
نمیدونم اسفند و فروردین بود دیگه هیچ جا نرفتیم برای من که انگار دوساله گذشته

بازم باید موند تا بره

ما همیشه اخره هفته ها بیرون بودیم مسافرتمونم ک میرفتیم تن تن ولی از وقتی کرونا اومده تو حیاتمون میری ...

اشکال ندارا خاهر راحت باش🤩

دیگه اعلامم شده یارانه بگیرا ماهی یه تومن بهشون دولت میده امیدوارم واقعا به خودشون و دیگران رحم کنن ...

ماهی یه تومن ؟؟؟؟؟؟؟؟

همچین خبری نیست, ۱ تا ۲ میلیون میدن یک بار برای همیشه, بعد طی دو سال اقساطشو از یارانه کم میکنن هرماه

تاپیک لاغری خانمهای ۸۵ کیلویی    تاریخ شروع ۷/۲/99 , وزن شروع ۸۴, وزن هدف ۶۴ 
نه ب خودشون رحم میکنن نه ب کادر درمان 😭😭😭😭😭

ناراحت نباش انشالله زودتر تموم میشه راحت میشیم

دیروز واجب بود بایدمیرفتم ازمایش با عذاب وجدان رفتم

ماهی یه تومن ؟؟؟؟؟؟؟؟ همچین خبری نیست, ۱ تا ۲ میلیون میدن یک بار برای همیشه, بعد طی دو سال اقساطشو ...

اونم معلوم نیست به کیا بدن 😄

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃
اشکال ندارا خاهر راحت باش🤩

نینی سایت میدونی که همه اهل نماز روزه تقوا عمل نیک ان

عزیزم😂😂😂بزارم تاپیکت قیامت میشه

نینی سایت میدونی که همه اهل نماز روزه تقوا عمل نیک ان عزیزم😂😂😂بزارم تاپیکت قیامت میشه

پس نذار گلم دقیقاااا اینجا همه اهل عمل نبک اند