2733
2734
عنوان

برام دعاکنید اشتباه امشبو دیگه تکرار نکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 744 بازدید | 37 پست
خخخ همینه دیگه توهم برو اینقدر قربون صدقه شوهرت برو که دیگه کلا از اون یادت بره😘

جالب اینه که خاک کف پای شوهرمم نیست.شوهرم شبیه مصطفی زمانیه😓😓😓😓خدایا غلط کردم منو بابت خیانت و ناشکریم ببخش خدایا بیجا کردم

😚😚😚😚خدایا چجوری بگم شکرت دورت بگردم مهربون😚😚😚😚
از شرایط زندگی الانتون راضی نیستین؟ 

راضی ام خدارو شکر اما نمیدونم این چه کرم و مرضیه.خدایا خودت منو از شر شیطون حفظ کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جالب اینه که خاک کف پای شوهرمم نیست.شوهرم شبیه مصطفی زمانیه😓😓😓😓خدایا غلط کردم منو بابت خیانت و ن ...

عزیزم نترس خدا بزرگ تر از این حرفا ست گناهای بزرگتر اینم می بخشه فقط سعی کن دیگه تکرار نکنی😘

من یک دخترم امانه مثل دخترای دیگه من در کودکی سختیای زیادی کشیدم که بعضیاتون شاید توسنای بالاهم تحملشو نداشته باشین  قبلاً توامضام بود اما عوضش کردم چون نمی‌خوام غم گینتون کنم. ولی زورم میاد بعضیاتون زندگی خوبی دارین ولی بزم بهانه الکی میگیرین😐😐 لطفابرام دعاکنیم به هدفم برسم😘😘
عزیزم نترس خدا بزرگ تر از این حرفا ست گناهای بزرگتر اینم می بخشه فقط سعی کن دیگه تکرار نکنی😘

همین الانم فکرای بیخودی تو سرم میچرخه خدایا کمکم کن😭😭😭😭😭😭

2728
راضی ام خدارو شکر اما نمیدونم این چه کرم و مرضیه.خدایا خودت منو از شر شیطون حفظ کن

خب خداروشکر که از زندگی الانتون راضی هستین

فکر میکنم چون چند مدت طولانی دنبال پیجش بودین الان براتون چیز بزرگی شده و این هیجانی که براتون ایجاد شده کاملا قابل درکه.

انقدر این رو برای خودتون ممنوع نکنید که بهش فکر نکنید.مثل اینه که من به شما بگم به خرس قطبی فکر نکنید. فکر نکردین؟ نمیشه فکر نکرد! به نظرم یه مدت زمان به خودتون بدین مثلا تا یک هفته راحت بهش فکر کنید حتی اگه ناراحت شدین عیبی نداره پشیمون شدین عیبی نداره و حتی اگه هیجان‌هاتون انقدر زیاد شد که گریه کردین عیبی نداره...بذارید اون احساس بیاد بیرون. بعد اون مدتی که برای خودتون تعیین کردین آروم آروم سعی کنید جهت فکرتون رو عوض کنید. حالا وقتشه خوبی های همسرتون رو روی یه کاغذ بنویسین و به زمان حال تمرکز کنید. اگه فکر می‌کنید دلتون میخواد همسرتون کاری براتون انجام بده یا کارایی رو انجام نده اینو با ملایمت ازش درخواست کنید.

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی
جالب اینه که خاک کف پای شوهرمم نیست.شوهرم شبیه مصطفی زمانیه😓😓😓😓خدایا غلط کردم منو بابت خیانت و ن ...

این قضیه اصلا انقدری که فکر می‌کنید بزرگ و فاجعه نیست. برای هرکسی ممکنه پیش بیاد همچین چیزی. تقریبا برای همه ی ما این عشق های دوره ی نوجوونی بوده و یادش تو ذهنمونه و وقتی یکنواختی زندگی متاهلی رو با اون مقایسه میکنیم برامون عجیب به نظر میاد و میگیم چرا من اون حس رو اینجا نداشتم؟ در صورتی که اگه روابط قبلی هم ادامه پیدا می‌کرد در بهترین شرایط میشد همین یکنواختی و آرامشی که الان ما داریم. اون رابطه چون توی اوج تموم شد تو ذهن ماها همونطور باقی میمونه انگار! عزیزدل این آدم رو به عنوان یه تجربه ی زندگی بپذیر و ببین چه درسی میخواست بهت بده. شاید میخواست همین کنار اومدن با احساساتت رو بهت درس بده ❤️

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی
خب خداروشکر که از زندگی الانتون راضی هستین فکر میکنم چون چند مدت طولانی دنبال پیجش بودین الان براتو ...

مرسی عزیزدلم حرفات خیلی کمکم کرد😘

2740