2737
2734

دیروز با شوهرم دعوام شد کلی گریه کردم سرم خیلی درد میکنه(البته زود اومد آشتی ولی خوب دیگه گریه هامو کرده بودم!)

شب هم خونه مامانم خوابیدم (از وقتی حامله م زیاد میام اینجا)شوهرم نتونست بیاد موند خونه مامانش.انگار جام که عوض شده و تنهام بدخواب شدم.از ۶ بیدارم وگرنه تا ۱۰ میخوابیدم😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا؟ 

هرچی میکشیم زیر سر پوله،پوووول،لنگ پول دارو موندم برا امروز عصر،منی که همیشه پول تو دست بود الان این وضعمه،فقط امید دارم خدا خودش از یجایی برسونه😖

یک دفعه عرق‌کرده از خواب می‌پریم و می‌بینیم همه‌‌ی چیزهایی که توی این سال‌ها دیدیم کابوس بوده و هنوز سال هفتاد و هشته. صبح توی مدرسه خوابمون رو تعریف می‌کنیم و بغل دستی‌مون خمیازه می‌کشه و می‌گه ول کن این چرت و پرت‌هارو، دیشب سریال روزگار جوانی رو دیدی؟!⬅(موافقی یه سر به پیجم بزنی؟😻elqueno1367)
2731
توکل به خدا انشالله مشکلت حل میشه 🙏🙏🙏

ممنون عزیزدلم،ان شالا🌹

یک دفعه عرق‌کرده از خواب می‌پریم و می‌بینیم همه‌‌ی چیزهایی که توی این سال‌ها دیدیم کابوس بوده و هنوز سال هفتاد و هشته. صبح توی مدرسه خوابمون رو تعریف می‌کنیم و بغل دستی‌مون خمیازه می‌کشه و می‌گه ول کن این چرت و پرت‌هارو، دیشب سریال روزگار جوانی رو دیدی؟!⬅(موافقی یه سر به پیجم بزنی؟😻elqueno1367)