2737
2734
عنوان

مرد خشن میخوام😂

| مشاهده متن کامل بحث + 7240 بازدید | 164 پست
مردانگی ینی نزاری اب تو دل همسرت تکون بخوره

این هم هست
و همه مردانگی این نیست
درک شما از  اصل خصوصیات منحصربه فرد هر جنسیت پایین   {با نهایت احترام}

این کسی که شما می خوای   مردانگی نداره    یا حداقل ضعف شدید شخصیتی داره که خب از یه جای دیگه توی زندگی بیرون میزنه و بیچاره ت می کنه
تجربه اش کنی     خودت می توجه میشی

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد

استاتر انرژی نهفته داری و دنبال تخلیش هستی دوبار که برات تخلیش کنه نرمال میشی و به غلط کردن میفتی و دنبال فرار از چنین مردی مثل نو جونهایی که خود زنی میکنن اینم یه نوعشه که شما داری

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا شما نقطه مقابل این رو می خوای  می خوای به طرف مقابلت بقبولونی که نفهمی  ضعیفی   ...

والا با چیزایی ک تو نی نی سایت ادم میبینه منطق بعضی مردا رو باید انداخت جلو سگ.... بعدشم من فانتزی خودمو گفتم چون بدم میاد کسی برا تعین تکلیف کنه و مردی ک حرف من براش اولویت باشه به چشم من مردونه ترین مرد دنیاست.... والسلام

انگار هدف از خلقت من تماشاچی بودنه...... یک عدد پلی کیستیک همیشه خسته....
والا با چیزایی ک تو نی نی سایت ادم میبینه منطق بعضی مردا رو باید انداخت جلو سگ.... بعدشم من فانتزی خ ...

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
2731
نه اصلا اینجوری نیست. اگرم سهوا اینجوری حس کردید  من عذر می خوام.

جسارت نمیکنم

فقط از نوع پست گذاشتنتون این حس بهم دست داد

یهو یه حسی بهم گفت که یکم درگیر هستید و انگار خود خودتون نیستید به هر حال من معذرت میخوام

یه حسی بود و خواستم بگم

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
مو کوجام خشنه به این مهربونی

من اصرار کردم ایشون شما رو تگ کرد

گفتم فکر نکنم خشن باشید شما

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
2738
جسارت نمیکنم فقط از نوع پست گذاشتنتون این حس بهم دست داد یهو یه حسی بهم گفت که یکم درگیر هستید و ا ...

سلامت باشید، نه اشکالی نداره ماها همه درگیریم :)))

"مرد هستم"                                                                             ‌                                                                                                                                                                                                                            چرا همه رفته بودناشونو می‌ذارن واسه قرنطینه؟ چرا قرنطینه هیشکی نمی‌مونه؟                                                                                                                                هیچ‌وقت برای کسی گزارش نزنید، اگر بزنید، یواش یواش دلتان می‌خواهد همه قطع دسترسی شوند.
سلامت باشید، نه اشکالی نداره ماها همه درگیریم :)))

بله همه درگیریم
  موفق باشید

مرسیییی 😍 😂خشن دوس داره😂

خیرنبینی کرونا 😂🤣😂🤣😘

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
ی جا تگت کردم بیا ببین چ خبرههه😂

🤣😂🤣😂😘👍

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave