2737
2739

تو رو خدا بگید چطور شوهر بی خیال رو میشه درست کرد من خودم هم خونسرد و بی خیالم اما نه در حد شوهرم من دیگه از بی خیالی اون خسته شدم تو رو خدا بگید چکار کنم اگه من هم خودم رو به بی خیالی بزنم  زندگیمون غیر ممکن میشه  شوهرم و دوتا بچه هام از گشنگی و تشنگی می میرن.حالیشون هم نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بیل و کلنگ بردار جمعش کن یعنی چی بیخیاله اینجور آدما باید زور بالا سرشون باشه

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2738
تو ذاتشه درست هم نمیشه من نه ساله دارم زندگی میکنم.درست نشده.کلا به حال خودش گذاشتمش.حوصله حرص خوردن ...

دقیقا من هم همینم.همه میگن تو به حال خودش گزاشتی و کارارو خودت به دوش کشیدی که تنبل شده.ولی اصلا اینجور نیست.با حرص خوردن من و بهش گفتن و کار نکردن امکان نداره درست بشه که بدتر هم میشه.منم به حرف مردم کار ندارم.کار بهترین تفریحه

خدایا ناامیدم نزار
وقتی طرفت به هیچ صراطی مستقیم نیست مجبوری به حال خودش بزاریش.من انقد حرص خوردم سالای اول خودمو نابود ...

اشتباه کردی.منم سال اول ازدواج یکی از دوستام هی پرم میکرد که چرا همش تو کار میکنی و منم شروع کردم به دعوا با شوهرم.بدتر شد که بهتر نشد.بعدا فهمیدم دوستم از با سن لق خودش و حسودی به من و تعریف شوهرش از من داره زندگی منو خراب میکنه.اصلا به حرف هیچ کس نباید گوش داد

خدایا ناامیدم نزار

نمیشه کسی رو درست کرد ادم ها گل خام نیستن که بشه فرمشون داد فقط در شرایطی تغییر ممکنه که خودشون بخوان و در سن جوانی باشن تا بتونن تغییر کنن 

اطرافیان فقط میتونن کنار بیان 

شما چون همسرشی ممکنه بتونی قلقش رو پیدا کنی و با اون و سیاست یکم راهش بندازی

خدایا هوام رو داشته باش😍😘