2737
2739
عنوان

توروخدا چ خاکی به سرم بریزم دخترم دو روزه شیر نمیخوره😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 477 بازدید | 45 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همین تجربه رو دارم پدرم در اومد خوبه دخترت ۸ماهشه غذا میخوره 

دختر من تو ۳ماهگی دیگه ن سینه گرفت نه شیشه هر دکتری بردیم نفهمیدن از چیه ۳ماه ب همین منوال گذشت ۶ماهگی سینمو گرفت و کم کم خورد مثل دختر شما سرشو میکشید عقب جیغ و گریه...از طرفی ام چون گرسنه میموند مدام گریه میکرد با قطره چکون و قاشق شیر دوشیده شدمو میدادم بهش

فک کنم از دندون در اوردنشون باشه

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃
2728
روزی دوتا بهش میدادم ب عنوان کمکی العان توقع داره همش شیشه بخوره شیرم دوشیده نمیشه

خب طبیعیه دگه شیشه راحت تره، فعلا تو خواب بهش شیر خودتو بده، دوتا شیشه در روز برا بچه ۸ ماهه خیلی کمه، روزا شیر خودتو نمیدادی؟ زیر یکسال اول شیر بعد غذا

خودمو دلم میخواد زار بزنم

ناراحت نباش عزیزم شاید درست شه و دوباره بخوره بعد چند روز اما اگه نخورد ناراحت نباش در حد نیازش شیر مادرو خورده 

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

شیر دوش برقی بگیر با شیر دوش برقی شیرتو بدوش . اصلا هم کاری نداره . میزنیش به برق میزاری رو سینه خودش برات میدوشه و اندازه ی شیشه هر دفعه شیر میده . شیر خشک هم کمکی بهش بده مشکلی نداره . از شیر پاستوریزه هم میتونی استفاده کنی ولی باید بجوشونیش . 

من همینم که هستم اگه میخوای مث بقیه باشم بقیه هستن 😏
2740
عزیزدلم میدونم اذیت میشی منم همین مشکلو داشتم واس همین شبا تو خواب با قطره چکون بهش شیر میدم روزا هم ...

عزیزم ۸ماهشه قطره چمون خیلی براش کمه ۱۲۰میلی رو ب ی دقیقه میخوره

خدایا مرسی ک دخترمو به من هدیه دادی خودت نگهدارش باش 🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️

گشنش بزار میخورن دخترم و پسرم هینجوری کردن عادت کردن به پستونک و شیشه شیر 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
منم همین تجربه رو دارم پدرم در اومد خوبه دخترت ۸ماهشه غذا میخوره  دختر من تو ۳ماهگی دیگه ن سین ...

وای که هر بچه ای برنامه خاصی برا خودش داره.پسر منم شش ماهگی دیگه شیر خشک نخورد فقط شیر خودمو خورد

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
توی خواب بهش بدی نمیگیره؟

نه دیگه العان خواب بود چشم بسته غر میزنه برا شیر نصفه شب ک سینه بردم جلوش چنان جیغایی زد باباش پرید تا شیشه اوردم خورد خوابید

خدایا مرسی ک دخترمو به من هدیه دادی خودت نگهدارش باش 🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️
روزی دوتا بهش میدادم ب عنوان کمکی العان توقع داره همش شیشه بخوره شیرم دوشیده نمیشه

ببین دهنش آفت نزده؟؟؟دونه های سفیده

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
2706