2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من رابیتس کاره..ولی منظورتو نفهمیدم..یعنی همون رابیتس رو بزرگتر کنی یا یه رابتس دیگه هم بزنی؟

وای عزیزم میشه ازشون بپرسی؟خیییلی مهمه واسم.

ببین یه خونه هست رابیتس کاریش کلا تموم شده.اشپزخونشو میخام بزرگتر کنم.میخام بدونم میشه مثلا باز کنه اشپزخونه رو بیاره جلوتر یا نه؟هنوز به گچکاری نرسیده.اگه میخای عکسشو بفرستم واست

2738
رابیتس همون نور مخفی.که به سقف خونه میزنن. یه خونه هست رابیتس کاریش انجام شده. من میخام اشپزخونشو ...

رابیتس یا همون ک اصطلاحا میگن راویز نور نیست ک

اون فلزارو میگن فکر کنم بشه

❌میخوای نصیحت کنی،به راه راست هدایت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو  کنی ،فضولی کنی ریپلای نکن❌احمد ذوقی بی گناه قبلی در بحث های سیاسی ترکید🤣غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶
وای عزیزم میشه ازشون بپرسی؟خیییلی مهمه واسم. ببین یه خونه هست رابیتس کاریش کلا تموم شده.اشپزخونشو م ...

صبح ازش میپرسم اگه بخوای...ولی آره میشه بازش کرد..مدلم داره تو گوشی کلی..تو بفرس ببینم چجوریه

صبح ازش میپرسم اگه بخوای...ولی آره میشه بازش کرد..مدلم داره تو گوشی کلی..تو بفرس ببینم چجوریه

یه دنیا ممنونت میشم.

من به مدلش خیلی اهمیت نمیدم‌ واسم مهم نیس.

فقط میخام اشپزخونه رو یکم بزرگتر کنم.الان عکس میدم

2706