2733
2739
عنوان

بچه هایی که بویاییشون رفته بود میشه بگن‌برگشته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 278 بازدید | 27 پست
دیگه چه علائمی داشتید؟؟

۹اسفند یه تب ضعیف کردم در حد یکساعت .بعد همش حس میکردم‌سردم هست نگو لرز خفیف دارم.با بیحالی .فقط یه روز شد همش .یهو افتادم‌به سرفه چند روز خیلی سرفه میکردم‌اما وحشتناک نبود (فقط خب زیاد بود تقریبا)تو همون‌حین یهو بویایی چشاییم یباره قطع شد صفرررر شد.تا چند روز پیش همچنان سرفه داشتم ولی کمتر.ازبس مایعات گرم سوپ‌دمنوش ویتامین سی میوه خوردم‌.(آخراش فهمیدم‌کرونا بوده اگه اولش متوجه میشدم زهرترک میشدم‌مطعنم)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دارو چی بهتون دادن

رفتم دکتر همون اول که گلو درد داشتم گفتن چیزی نیست و داروی سرماخوردگی بزرگسالان و آموکسی سیلین دادن 

بعد دیگه بویایی و چشایی خودمو از دست دادم اصلا داخل عمرم اینجوری نشده بودم هیچ چیزو حس نمیکردم حتی بوی عطری که تند و قوی بود اصلاحش نمیکردم. 

روی غذا نمک زیاد میزدم انگار هیچ طعمی نداشت و... 

دیگه داخل سامانه غربالگری  ثبت نام کردم و از همون موقع حتی از خانواده خودم که داخل یه خونه هستیم فاصله گرفتم و اجازه ندادم کسی به اتاقم بیاد و از طرف پزشک خانواده بهم زنگ زدن و چندتا سوال پرسیدن گفتن لازم نیست شما مراجعه کنید فقط داخل خونه بمونید و درصورتی که تب بالا و سرفه و نفس تنگی شدید داشتید مراجعه کنید 

شهر از بالا قشنگه ، آدما از دور....! 
من چند مدت اصلا حس بویایی و چشایی نداشتم و از همون موقع حتی داخل خونه از اتاق بیرون نیومدم و الان حد ...

نگران نباش تی وی گفت برمیگرده اما با بوهای تند مثل لاک عطر بابونه آویشن و...تحریکش کن بو کن .گلو درد رو با دمنوش زنجبیل وعسل .مایعات گرم‌و...حل کن

2728
مثل انفولانزا هر دفعه ب ی شکل جدید وارد بدن میشه

ولی نمیتونع بیش ازسالی یبارواردبشه

گر نگهدار من آنست که من میدانم                                           شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
نگران نباش تی وی گفت برمیگرده اما با بوهای تند مثل لاک عطر بابونه آویشن و...تحریکش کن بو کن .گلو درد ...

میشه بگید دمنوش زنجبیل و عسل چجوریه ‌؟ 

من گلو درد دارم 

یعنی پودر زنجبیل رو چکار کنیم؟ 

2738
میشه بگید دمنوش زنجبیل و عسل چجوریه ‌؟  من گلو درد دارم  یعنی پودر زنجبیل رو چکار کنیم؟& ...

یه کمم پودر زنجیل بریز توی یه لیوان آب جوش (اندازه نصف قاشق چایخوری)عسل هم یه قاشق بعد روی لیوان یه نعلبکی بزار که سرد نشه به سرعت بیست دقیقه بعد بخور.سوپ‌و ویتامین سی هم‌بخور .ببین توی چاییت دارچین بریز هل بنداز اینا گرمی هستن خوبت میکنن

چه سخت 

متاسفانه من دانشجو بودم وقتی کرونا اومد مجبور بودم به سه‌ر خودم بیام حدود 4 تا ماشین عوض کردم تا برسم خونه و هر چقدر دنبال ژل ضدعفونی و دستکش و.. گشتیم گیر نیومد با اینکه دانشگاه خودمون تحت نظر  علوم پزشکی هست ولی هیچ چیز بهمون ندادن و خودم و چند تا از دوستام بعد این ماجرا حس بویایی و چشایی خودمونو از دست دادیم.