2737
2739
عنوان

مشاور،روانشناس

140 بازدید | 17 پست

کسی هست اینجا روانشناس یا مشاور رایگان ،واقعا نیاز دارم ،برای خواهر ۸سالم مخصوصا

مامانمم خیلی غصشو میخوره نیاز داره راجبش با یه مشاور یا روانشناس حرف بزنه

همیشه آخرش خوشه،اگه خوش نبود بدون هنوز آخرش نرسیده🍭✨⁦♥️⁩

من رشتم روانشناسیه عزیزم اگ مشکلی نداره مشکلو بگو تا ببینم احتیاج هست برین مشاوره یانه

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چند روز پیش چندتا تاپیک اینجا دیدم ک خانمه گفت مشاوره رایگان میده 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
2738
من رشتم روانشناسیه عزیزم اگ مشکلی نداره مشکلو بگو تا ببینم احتیاج هست برین مشاوره یانه

آبجیم تقریبا هشت سالشه ،مثلا ما میگیم بهش اگر دست به فلان چیز بزنی بده بعد میاد میگه فلان کار بدو کردم ولی دیگه نمیکنم،مثلا مثلا میگیم احترام ب قران خوبه میاد میگه دستم خورد ب قران اشکال نداره؟بعد میگیم نه خدا میبخشه بعد مثلا انگشت دستش رو میشکنه بعد میگیم نکن میگه باشه دیگه نمیکنم بعد میاد میگه باز شکوندم ولی قسم میخورم دیگه نکنم،کسیم مثلا نمیگه بهش چیزی ،گیر نمیدیم مثلا حتما اون کارو انجام نده ولی خودش حساس شده و مدام میاد میگه اینکارو کردم اشکال نداره؟دیگع انجام نمیدم،از نظر درس هم درسش عالیه،شبا همبه زور میخوابه با وجود خواب کمش الان به زور تو بغل مامانم خوابید ،امشبم گاهی میگفت سرم درد میکنه یا تیر میکشه و مامانمم خیلی نگرانشه حرص میخوره چون پرخاشگرم شده 

البته ماهم اگر پرخاشگری میکرد اعصابمون خورد میشد سرش داد میزدیم یا ...با این اوضاع یکم روحیمون ضعیفه یکم ک نه خیلی من خودم هرشب با بغض میخوابم ،خیلیم ب مامانم وابستس سال پیش کلاس اول همش گریه میکرد تا اینکه کل سالو مامانم پشت در کلاس میموند تا گریه نکنه

منم یه خواهر هشت ساله دارم که مامانم حرصشو زیاد میخوره و من حس میکنم مشاوره میتونه کمکمون کنه.میتونم ...

نوشتم تو نظرات عزیزم

2706