2733
2739
عنوان

کسی اینجا ماما هست؟؟

288 بازدید | 48 پست

ماما اگه میشناسین تگ کنین لطفا

من ۱۰ اسفند آخرین پریودم بوده.یعنی دیروز باید ۵ هفته و ۱ روزم میبود.سونو واژینال دادم گفت ۵ هفته و ۶ روز هستی و قلب تشکیل نشده بود

دکتر بهم گفت الان بری سونو واژینال صدای قلب رو باید بشنوه ولی توی جواب سونو نوشته چیزی رویت نشده و فقط ساک تشکیل شده..میخوام بدونم طبیعیه؟ یا اینکه ممکنه مشکلی باشه

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد❤

گلم من پرستارم. نگران نباش. ۵ هفتگی خیلی زوده واسه سونو. 

بالای ۸ هفتگی بری حتما قلبشم تشکیل شده. نگران نباش

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
گلم من پرستارم. نگران نباش. ۵ هفتگی خیلی زوده واسه سونو.  بالای ۸ هفتگی بری حتما قلبشم تشکیل ش ...

ممنونم.آخه دکتر گفت با سونوی واژینال مشخص میشه الان

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم همین موقع رفتم ساک خالی بود

دو هفته بعد تشکیل شده بود

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2731
گلم من پرستارم. نگران نباش. ۵ هفتگی خیلی زوده واسه سونو.  بالای ۸ هفتگی بری حتما قلبشم تشکیل ش ...

سلام من ۳۱ هفته هستم دیروز رفتم سونو گفتن که بند ناف دور گردن پیچیده.آیا خطری هست؟

میشه برای سلامتی آقامون امام زمان ع یه صلوات بفرستی🌷🌷🌷🙏🏻🙏🏻🙏🏻 اگه امضامو دیدی ۳ تا صلوات هم برای خوشبختی من و همسرم و سلامتی بچه هام و سلامتی پدر و مادرم مهمونم کن🙏🏻🌷🌷🌷ممنونتم الهی که هرکی برای امضام صلوات فرستاد خداوند خوشبختش کنه و گره از همه ی مشکلاتش باز بشه آمین🤲🤲🌷
2738

نه گلم زوده. دستگاههای سونو هم باهم متفاوتن. بعضیا جدیدن 

بعضیا قدیمی. قدیمیا کمتر از ۸ هفته رو نشون نمیدن

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
سلام من ۳۱ هفته هستم دیروز رفتم سونو گفتن که بند ناف دور گردن پیچیده.آیا خطری هست؟

تو این شرایط فک کنم نزارن طبیعی زایمان کنین. باید حتما سزارین بشین تا جایی ک من میدونم

خیلی زود رفتی نگران نباش تشکیل میشه

پس چرا دکتر منو فرستاد برای سونو واژینال.گفت ببینم قلب تشکیل شده یا نه..گفت اگه باشه الان مشخص میشه

شیش هفته میرفتی لسترس نده ب خودت ب منم گفتن پنج هفته برو ولی من گفتم زوده رو تاریخ پریودم نرفتم چون شاید اون وقتی تشکیل نشده بچه . سن جنینم از تاریخ پریودیمم کمتریونو پایین تر گفت . من کلا رو سونو رفتم جلو

#همسرم💑... #پادشاهِ قلبمه❤... #دلیلِ بودنمهِ😗... #همه وجودمهِ😘... #دلیلِ تپش قلبمهِ❤... 

سلام خانم پرستار:)

ی سوال اگر سن پریودی و سن سونو یک هفته باهم اختلاف داشته باشن اشکالی داره؟ من ۱۰هفته بودم براساس پری ولی سونو ۹هفته بود قلب هم تشکیل شده بود

2706