2733
2739
عنوان

بچها بهاره رهنما چی میگه

| مشاهده متن کامل بحث + 1331 بازدید | 39 پست
قانون جذب اینه توی پولدار مثل بازیگرای ترکیه ای یه کمکی به این مردم بدبخت بکنی والا نه اینکه از مدتی ...

دقیقابازیگرای ترکیه تقریبا همشون کمک کردن بعد این زنه و بقیه بازیگرا فقط پز زندگی تو خالیشونو میدن

اگر نظرت مخالفه منه ریپلای نکن چون احتمال رنگی شدنت هست 
قانون جذبه ،یه کتابی هم درموردش هست خوندم امااسمش یادم نیست اینکه هرچی روبخوای وبهش فکرکنی یعنی دار ...

کتابای سکرت و معجزه شکرگذاری از خانم راندا برن

بسوی کامیابی از آنتونی رابینز

چهاراثر از اسکاول شین... 

اووه حفظم اما باید تزکیه کرد کلا این جوری نیست. اون ی سره تو مجازیه دائم ذهنش آشفته ست باید تهذیب کرد و یوگا رفت و بهترین حرکات یوگا خوندن نمازه

عزیزکم! دلبندکم! مخالفی ریپلای نکن 😊میبینی که اگر ادامه بدی رنده ت میکنم پس برو رد کارت😁اون عده خودشون میدونن با کیا هستم😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقابازیگرای ترکیه تقریبا همشون کمک کردن بعد این زنه و بقیه بازیگرا فقط پز زندگی تو خالیشونو میدن

اندازه اون فوتبالیست هم نیستن رفته بود توی مترو علی آباد به مردم ماسک میداد میتونه بره ماسک بخره ببره بده به بچه های کار فقط طبل تو خالی ان فقط عقده داره بیچاره همه جا شو عمل کرده

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

یکی نیست بگه دمتم گرم طلاق گرفتی شوهر خوب کردی آفرین دیگه بسه چیزشو در نیار. بابا همه طلاق بگیرن نمیتونن که 

عزیزکم! دلبندکم! مخالفی ریپلای نکن 😊میبینی که اگر ادامه بدی رنده ت میکنم پس برو رد کارت😁اون عده خودشون میدونن با کیا هستم😁
2731

بیای اینجور چیزا استوری کنی و ازونور به دوربین موبایل یکی از مردم عادی در حالیکه تو ماشین نشستی انگشت فاک نشون بدی😶یا للعجب

یک دفعه عرق‌کرده از خواب می‌پریم و می‌بینیم همه‌‌ی چیزهایی که توی این سال‌ها دیدیم کابوس بوده و هنوز سال هفتاد و هشته. صبح توی مدرسه خوابمون رو تعریف می‌کنیم و بغل دستی‌مون خمیازه می‌کشه و می‌گه ول کن این چرت و پرت‌هارو، دیشب سریال روزگار جوانی رو دیدی؟!⬅(موافقی یه سر به پیجم بزنی؟😻elqueno1367)
کتاب نوشتن شو دیدی توی کتاب شعر اش پر از غلط غلوطه والا سواد هم نداره 

اونکه اصلا تو تلویزیون رسما مسخره ش کردن نمیدونم فالوئراش واقعاا کیا هستند😖

یکی نیست بگه دمتم گرم طلاق گرفتی شوهر خوب کردی آفرین دیگه بسه چیزشو در نیار. بابا همه طلاق بگیرن نمی ...

نه اونو که همه فهمیدن فقط میخواد لج شوهره سابقو دربیاره و بگه من خیلی خوشبختم اونم به هیچ جاش حساب نمیکنه اینو

اگر نظرت مخالفه منه ریپلای نکن چون احتمال رنگی شدنت هست 
کتابای سکرت و معجزه شکرگذاری از خانم راندا برن بسوی کامیابی از آنتونی رابینز چهاراثر از اسکاول شین ...

ازشوهرم اسم کتاب روپرسیدم اونم خونده کتاب راز نویسنده اش خارجیه.

نه اتفاقا کارخاصی نمیخوادبکنی یعنی یوگا یاچیز دیگه ای فقط کافیه بخوای

2738
اونکه اصلا تو تلویزیون رسما مسخره ش کردن نمیدونم فالوئراش واقعاا کیا هستند😖

کلا فالورش هاش فیکه خریده 

من بین بازیگرا فقط از جواد رضویان خوشم میاد اصلا توی پیج اش عکس از زن بچه اش تا حالا نزاشته یه عکس دخترو گداشته همین 

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

من نمیدونم اون چی میگه    ندیدم  پستاشو 

اماخودم واقعا معتقدم که مثبت فکر کردن باعث اتفاقای خوب میشه ...

خواستن.  دعا کردن. ارزو کردن. یا هر چیزی شبیه اینا.  یه باور مثبته که باعث میشه تو ناخوداگاهت ایمان داسته باشی که اون اتفاق میفته ... مثلا عیچ کس نمیگه خدایا دیوارا  رو به ساندویچ تبدیل کن چون همچین اتفاقی نمیفته اما کسی که ارزو میکنه فلان اتفاق خوب راجع به درسش. شغلش یا زندگیش بیفته نا خوداگاه این باور و ایمانو داره که ممکنه اتفاق بیفته که ارزوش میکنه. یا دعا میکنه راجع بهش.  همین مثبت فکر کردن هم باعث میشه  میشه تلاش و اشتیاق بیشتر شه 

کلا ما هیچ ادم موفقی نداریم که منفی باف بودن یا نا امید بودن  اونو  به موفقیت رسونده باشه.  

اولین قدم برای رسیدن به موفقیت  باور مثبت به اتفاق افتادنشه. و بعد تلاش...

عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم ...

من با رهنما کاری ندارم

چیزی هم از قانون جذب نمیدونم چون برام اصلا جذاب نیست.

ولی طبق تجربه ی شخصی خودم

دیدی داری خیلی عادی تویه اتاق تاریک وقت میگذرونی و وقتی یه فیلم ترسناک میبینی یهو توهم میزنی دیگه بی قرار میشی؟

دیدی وقتی به لواشک فکر میکنی دهنت اب میفته؟!

هممممه چیز به همین اندازه رو مغز اثرمیذاره ولی نامحسوس ترهستن

وقتی به مغز بگی میتونم باور میکنه وقتی بگی نمیتونم هم باور میکنه

وقتی بگی فلان چیزو میخوام موظفه راهه رسیدن بهش وپیداکنه و......متاسفانه الان ذهنم مشغوله نمیتونم بهتر توضیح بدم وجمله بندی کنم 

نه اونو که همه فهمیدن فقط میخواد لج شوهره سابقو دربیاره و بگه من خیلی خوشبختم اونم به هیچ جاش حساب ن ...

پیمان اونقدر سنگین و متین که واقعااا مرخبا. اصلن نمیبینه اینو. بهاره بعد طلاق میگفت با پیمان مثل دوست خواهم موند و ارتباط خواهم داشت😑مطمئن باش فقططط اگر یکبار ارتباط تلفنی یا حضوری میداشتن تا حالا صد بار رسانه ای میکرد که من همچین روشتفکریم😂😂اما پیمان محل نداد اصلااا

پیمان اونقدر سنگین و متین که واقعااا مرخبا. اصلن نمیبینه اینو. بهاره بعد طلاق نیگفت با پیمان نثل دوس ...

شوهرشو بگو اصلا از تو خیابان پیدا کرده خاک تو سر شوهرش زن وبچه خودش رو ول کرده اومده ور دل این بیچاره زن اون مرده

ازشوهرم اسم کتاب روپرسیدم اونم خونده کتاب راز نویسنده اش خارجیه. نه اتفاقا کارخاصی نمیخوادبکنی یعنی ...

سکرت =راز😁 همونه خب