2737
2734
ای خدا عزیزم ایشالا برا منم خوب پیش بره من زود رفتم سونو دکتر گفت فقط ساک میبیینم خیلی ترسیدم 

انشالله.ن نگران نباش مال منم اول فقط ساک بود ۸ هفته قلب داشت.خدا کمکت کنه عزیزم

کنجد مامان من و بابایی عاشقتیم❤
پنج البته فعلن خداروشکر ک نداااارم 

برا من دقیقا از اولین روز هفته هفتم شروع شد. اگه نداری هر چی دوست داری بخور تو این روزا. حتما ماهی  غذاهای مقوی بخور. میوه و سبزی به وفور بخور تا ویارت شروع نشده. ببین خیلی ها دقیقا از پایان هفته ششم شروع میشه. انگار تقویم داره. خلاصه هرچی میتونی خودتو تقویت کن. اگه هم ویارت شروع شد و زیاد بود ممکنه تغییر مکان حالتو بهتر کنه. من وقتی رفتم خونه مامانم حالم بهتر شد. قبلش هزارتا دارو خوردم افاقه نکرد. بیسکوییت ترد هم عالیه

تاریخ اولین سالروز تولد پسرمه. میشه برا سلامتیش صلوات بفرستید. ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ویار نگیرم خوبه باشه عزیزم ممنون 

عزیزم شما علائمت چیه من چهار هفته ام درد پریودی دارم جوری ک میگم الانه بشم نوک سینمم حساسه

الهم صل علی محمد وال محمد.ذکر زیاد موجب ارامش دل است
2738

سه روز پشت سر هم زدم پررنگ نشد حالا فعلا نشستم تا شنبه دباره بیبی بزنم اگه پررنگ شد برم آزمایش دعا کن برام 

الهم صل علی محمد وال محمد.ذکر زیاد موجب ارامش دل است
سه روز پشت سر هم زدم پررنگ نشد حالا فعلا نشستم تا شنبه دباره بیبی بزنم اگه پررنگ شد برم آزمایش دعا ک ...

زیاد گیر پررنگی کم رنگی نباش اگه دیدی مثبت میشه چندروز بعد تاخیرت برو ازمایش 

2706