2733
2739
عنوان

اگر کسی الان فوت کنه

211 بازدید | 14 پست

ب علت کرونا نبوده باشه

چیکار میکنن؟ تعزیه اجازه ندارن بگیرن؟ 

خانواده مرحوم چیکار کنن؟

⁩گاهی همه آنچه یک نفر می خواهد ...تنها دستی ست برای گرفتن دستش ،و قلبی ست برای فهمیدنش ... ! چارلی_چاپلین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یکی از آشناهامون فوت شد براش نگرفتن دیگه

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
اگه تو بینارستان فوت کنه ک خیلی سخت جنازه رو تحویل میدن ولی نه اجازه مراسم و تجمع نمیدن

تو بیمارستان فوت شده

خودشون میبرنش خاکش میکنن؟ 

چرا سخت؟

⁩گاهی همه آنچه یک نفر می خواهد ...تنها دستی ست برای گرفتن دستش ،و قلبی ست برای فهمیدنش ... ! چارلی_چاپلین
2738

حق هیچگونه مراسمی رو نداری. البته تو خونه هم مراسم بگیری احدی پاش رو نمیگذاره.

مادربزرگ همسرم اول عید بر اثر کهولت سن فوت شد. بچه هاش رفتن دفن کردن و برگشتن. حتی ها نوه هم نرفتن. و هیچ مراسمی نبود. همه مساجد و حسینه ها هم بسته. ما هم تلفنی تسلیت گفتیم.

بهش فکرنکنین 

یکی از بستگان نزدیکمون فوت شد. امشب خبر دادن. 

تو بیمارستان فوت شده خودشون میبرنش خاکش میکنن؟  چرا سخت؟

اخه خیلیا ک بیمارستان فوت میشن چون ممکنه تو بیمارستان کرونا گرفته باشن جناره رو نمیدن پدرزن همسایمون فوت شد تا سه چهارروز بعدش خبر داشتم نداده بودن الان نمیدونم گرفتن یا نه

اما فامیل خودمون فوت شد عروسش ک مترون بیمارستان بود تحویلش گرفت

دختر نازم غافلگیرمون کرد و بیست روز جلوتر تشریف فرما شد☺️
حق هیچگونه مراسمی رو نداری. البته تو خونه هم مراسم بگیری احدی پاش رو نمیگذاره.  مادربزرگ همسرم ...

وای خدای من😔😔

یه جوانی از نزدیکانمون فوت شد امشب. کلا خیلی مظلوم و غریب بود. حالام هیچ مراسمی هم نداره

وای خدای من😔😔 یه جوانی از نزدیکانمون فوت شد امشب. کلا خیلی مظلوم و غریب بود. حالام هیچ مراسمی هم ...

چاره چیه . خدا رحمتشون کنه. واسش فاتحه و قرآن بخونید. 

اگر فردا دفنش کردن. واسش نماز شب اول قبر بخونید. اینا بیشتر بدرش میخوره تا گرفتن مراسم های متعدد.

چاره چیه . خدا رحمتشون کنه. واسش فاتحه و قرآن بخونید.  اگر فردا دفنش کردن. واسش نماز شب اول قب ...

درست میگی

ممنون عزیزم

کاری نمیشه کرد واقعا

2706