2737
2734
عنوان

بچه ها کارم ضایعس؟

391 بازدید | 19 پست

با پیج فیکی که ۲۵۰تا فالور داره و ۲۸تا فالویینگ که یکی از فالویینگاش خودمم پسر مورد علاقمو فالو کردم اونم فالو کرد

یعنی اون تا حالا پیج منو ندیده تا فالو کنه؟من از بچگی میشناسمش اونم منو میشناسه حس میکنم بهم علاقه داره اما چرا هیچکاری نمی کنه

چند روز دیگه تولدمه با پیج فیکم استوری تولدت مبارک بزارم خودمو تگ کنم تا پیجمو ببینه؟

مارا به سخت جانی خود این گمان نبود...🙃هله دان دان هله یه دانه یه دانه💛یارم نامهربان مال آبادانه آبادانه🌱

اره خیلی

❌میخوای نصیحت کنی،به راه راست هدایت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو  کنی ،فضولی کنی ریپلای نکن❌احمد ذوقی بی گناه قبلی در بحث های سیاسی ترکید🤣غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶

بزار😐منم واسه شوهرم اینکارو کردم زمانی ک دوست نبودیم فوری پیامم داد 

دخترکم🧡منو بابایي بی صبرانه منتظرتیم...❤️دِل آنا❤️خدایا شکرت بخاطر وجود سه تا فرزندم👨‍👩‍👦‍👦+👼🏻....وَ چِقَدر بی اندازه میخواهَمَت💍همسر خوبم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره خیلی

اون که نمی دونه اون پیج فیکه منم فک میکنه شهص دیگه ایه

مارا به سخت جانی خود این گمان نبود...🙃هله دان دان هله یه دانه یه دانه💛یارم نامهربان مال آبادانه آبادانه🌱
2728
بزار😐منم واسه شوهرم اینکارو کردم زمانی ک دوست نبودیم فوری پیامم داد 

واقعا؟

ینی توام پیج فیک ساختی خودتو تگ کردی؟😅

اون که نمی دونه اون پیج فیکه منم فک میکنه شهص دیگه ایه

خدا ک میدونه 😂

نمیدونم ممکنه بفهمه بد نشه

❌میخوای نصیحت کنی،به راه راست هدایت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو  کنی ،فضولی کنی ریپلای نکن❌احمد ذوقی بی گناه قبلی در بحث های سیاسی ترکید🤣غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶
2738
واقعا؟ ینی توام پیج فیک ساختی خودتو تگ کردی؟😅

😂😂😂شاید باورت نشه ولی ارهه

دخترکم🧡منو بابایي بی صبرانه منتظرتیم...❤️دِل آنا❤️خدایا شکرت بخاطر وجود سه تا فرزندم👨‍👩‍👦‍👦+👼🏻....وَ چِقَدر بی اندازه میخواهَمَت💍همسر خوبم...
2706