2737
2739
عنوان

شوهرم تو جشن عقد دست میزد و لی لی لی میکرد

| مشاهده متن کامل بحث + 2362 بازدید | 91 پست

خیلی خوبه که شاد بوده عزیزم. منو شوهرم جشن عقدمون بدترین خاطرمونه انقدر که خانوادش خون به جیگرمون کردن. خدا ازشون نگذره

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی ی عده شدن مفتش محله.... انگار حقوق میگیرن امار رفت و امد مردمو چک کنن... باید برا هر حرفی بهشون ...

ممنون عزیزم 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2731
خخخخخخ آها     العان هم بعد از یک سال هنوزم اونقدر شاده؟یا فقط همون شب عروسی شادیش بود؟ & ...

کلا شاده شوهرم

خواهشا اگه امضامو خوندی دعا کن ک بمیرم از زندگی خستم خیلــــــــــی خسته
فقط میخندیم.خیلییییی خنده داره.بچه های داداشش بلند داد میزدن وای عمو خوشحاله ب مراد دلش رسید

😂😂😂😂😂😂😂

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
فکرکنم اشتباه ریپلی کرده. روح پدربزرگتون شاد عزیزم

فدات عزیزم

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738
الهییی.شوهرمنم بیش از حد ذوق داشت خل شده بود

اخی خوشحال بوده بهش سخت نگیر😄

شما الان هم عقدید یا عروسی کردید؟ 

دُنیایِ خُودم قانونِ خُودم😇🤹‍♀️🍀🦄🌈  بِخنـــد دوســتِ من :) وقتی میخنــدی قلــ💚بت جوونه میزنه 🌱
یعنی ی عده شدن مفتش محله.... انگار حقوق میگیرن امار رفت و امد مردمو چک کنن... باید برا هر حرفی بهشون ...

کاسه داغتر از آش به شما میگن😉

حالا که اومدی امضامو خوندی یه صلوات مهمونم میکنی؟😍😍😍
کاسه داغتر از آش به شما میگن😉

خب گلم اخه اصلا ما تو کرونا عقد نگرفتیم ک اونجوری گفتید ب من

خواهشا اگه امضامو خوندی دعا کن ک بمیرم از زندگی خستم خیلــــــــــی خسته

من خودم اینجور بودم   

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩

وااااای تورو باد نیوفته🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣💦💦

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)

روز عروسی من وقتی از تالار اومدیم خونه هیچکدوم از خونواده شوهرم کل نکشیدن داشتیم از پله ها میومدیم بالا من جلو همه پشت سرم شروع کردم ب کل کشیدن همه فامیلای خودم ک اومده بودن خونه هم بعد من کل کشیدن

2706