2733
2734

سلام دوستان کسی اندومتریوز داشته و باردار شده باشه و ذخیره تخمدانتون چقدر بوده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

۲ دوسال کیست آندومتریوما داشتم چهارسانت از لکه بینی و درد یه طرف سمت چپ درد مثانه همه اینا خسته شده بودم...به طور شگفت انگیزی بعد دوسال قبل عید دکتر رفتم سونو کرد گفت کیستت برطرف شد بعد یکم ک چرخوند گفت یه کیست ۱۲ میل میبینم مطمئنم نیستم اندوئه

سلام عزیزم اقدام به بارداری کردی و باردار نشدی؟ ذخیره تخمدانت چند بود؟

آره اقدام که کردم یه بار هم آی یو آی ناموفق داشتم پولیپ رحم هم داشتم که با هیستروسکوپی برداشتم،ذخیره تخمدان نمیدونم،کیست کوچیک دارم تو هردوتا تخمدانم که آندومتریوزه

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..
سلام فرشته جون بله من دارم از نوع شدید برای تو چطوریه؟ از چه نوعی هست برای تو؟

والله نمیدونم....

فقط دکترم گفت داری،برو آز بده ببینم چجوریه،احتمالا باید لاپاراسکوپي کنی،که کرونا اومد همه جا بسته شد،

من 10 تا تخمک داشتم،رفتم ivf کنم،توی تخمک کشی فهمید آندومتريوز دارم،ولی نگرفت...

من از خوشحالی ذوق مرگ شده بودنم باورم نمیشد دکتر هم گفته بود مطمئنی آندو داشتی...۴ ماهم بود ک علائم آندو رفته بود...نگو ک برطرف شده بود...‌عکس رنگی هم دادم لوله هام باز

خیلی نگرانم ۳۷سالمه دام میترکم از غصه همش میگم نکنه دگ بچه دار نشم از لحاظ مالی هم وضع بدی داریم میخاستم برم برا آی وی اف که این کرونا باعث شد نرم

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..
2706