2737
2739

بچم شیش ماهشه برای عفونت گوش بردمش دکتر اموکسی سیلین 200 داد دادم تموم شد دوباره بردمش دوباره گف یه هفته دیگه ادامه بدم شوهرم رف اموکسی سیلین بخره داروونه ایه سیفکسیم 100 داده دوباره شوهرمو فرستادم بسته بودن داروخونه ها یدونه شبانه روزی بوده ک اونم نداشته الان چیکار کنم لطفا بگید چقد باید بدم ساعت یک وقته داروش بوده ولی هنو نمیدونم چقد باید بدم 

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘

عزیزم دکتر داروساز تایید کرده استفاده اش رو؟؟من تا حالا ندیدم سفکسیم به بچه بدن 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امشب نده صبح برو از داروخونه دیگه ای بگیر اگه نبود هم حداقل با دکتر داروساز مشورت کن بعد

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2728
عزیزم دکتر داروساز تایید کرده استفاده اش رو؟؟من تا حالا ندیدم سفکسیم به بچه بدن 

یخود یارو داروخونه ایه داده دکتر نوشته اموکسی سیلین ها این برداشته سفکسیم داده حتی اندازه مصرفشم ننوشته فقط میخان از سر باز کنن هوووف این موقع شب الان من چیکار کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘

الان داری اشتباه میکنیا ،،سفکسیم برا عفونت گوش نیست ،،همون اموکسی رو فردا بگیر بده ،،اینو نده ،،درمانشو ا امه بده

خدایا مواظب عزیزانم باش🌻🌻لطفا برا سلامتی بچه هام صلوات بفرست
2738
پسر منم 6 ماهه بود دکتر بهش داد

چقد میدادید بهش؟ من فقط همین امشبه رو بدم واسه وعده فرداش حتما میخرم اموکسی فقط الان موندم چیکار کنم این وقت شب 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
یخود یارو داروخونه ایه داده دکتر نوشته اموکسی سیلین ها این برداشته سفکسیم داده حتی اندازه مصرفشم ننو ...

من میگم نده 

فردا برو آموکسی بگیر

الان داری اشتباه میکنیا ،،سفکسیم برا عفونت گوش نیست ،،همون اموکسی رو فردا بگیر بده ،،اینو نده ،،درما ...

فردا حتمااا همونو میخرم چون الان پیدا نکرد واس همین میگم. الان ندم ینی بهش؟ اخه میگن خوب نیس اینجوری

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
فردا حتمااا همونو میخرم چون الان پیدا نکرد واس همین میگم. الان ندم ینی بهش؟ اخه میگن خوب نیس اینجوری

عیب نداره ،،نده ،،اگهم یه بار بدی هیچ اثری نداره حتما باید سه دوز بخوره تا اثرشو بزاره ،،ولی شما چون از قبل اموکسی دادی دیگه باید دوره درمانشو کامل کنی گلم ،،ولی پیگیر گوش بچه باش ،،منم دخترم همش گوش درد میکرد ،یه راهکار بهت میدم ،،موقع حموم کردنش پنبه رو با وازلین چرب کن تو گوشش بزار ،،بعد حموم با سشهوار خشک کن ،،همشم سرش گلاه ب ار ،،

خدایا مواظب عزیزانم باش🌻🌻لطفا برا سلامتی بچه هام صلوات بفرست
من میگم نده  فردا برو آموکسی بگیر

مشکلی نیست یه وعده ندم؟ عفونت گوشش رو به بهبوده. دوباره برنمیگرده؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
2706