2737
2739
عنوان

میخام از خوبی های خانواده شوهرم بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 2232 بازدید | 104 پست
نگو چشم میخوریا 😂😂😂من یبار اینجا گفنم شوهرم برام ماشین خرید .....هفته بعد کارمون به طلاق کشید😐😓

واقعا؟😨😨😨

اشتباهات گذشته ی کسی رو به یادش نیار وقتی داره تموم تلاششو میکنه عوض شه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فرضو ب این بگیریم داستان واقعیه ، چرا خوبیاشونو جوابگو نبودین کادو روز مادر چرا در حد خودتون نگرفتین ...

سال اول ی دسته گل گرفتیم فقط ولی سال دوم واقعا شوهرم اه در بساط نداشت و فقط تبریک گفتیم بهش حتی شوهرم واس منم چیزی نخرید البته ماهم تولدش بهش کادو دادیم

اشتباهات گذشته ی کسی رو به یادش نیار وقتی داره تموم تلاششو میکنه عوض شه

خدا حفظ کنه.چشم نخوریم انشالله...ماشاالله بگین همه...خونواده شوهر منم اینجوریه😍😍😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩

عشق مامان دوماه با من بودی و بهت عادت کرده بودم و چقدر ذوق اومدنتو داشتم ولی زود رفتی عشق مامان این دو ماه قد یه دنیا وابستت شدم و الان باید بدون تو نفس بکشم....یعنی میشه منم مادر بشم میشه برام دعا کنین😭😭😭😭😔😔😔😔
2728

بخدا منم همینجورن خانواده شوهرم 

ببین گل داریم تا گل🌺🥀یکی میشه گل رز🌹یکی ماریجوانا🌱یکی هم میشه خرزهره واسه در توالت🖐️😐منم که به همه میگم گل من🌺😜حالا خودت ببین کدوم گلی😄🖐️
سال اول ی دسته گل گرفتیم فقط ولی سال دوم واقعا شوهرم اه در بساط نداشت و فقط تبریک گفتیم بهش حتی شوهر ...

دستتون درد نکنه عزیزم خدا ب زندگیتون برکت بده

هر نفسی ک یک نفس بی گناه را بکشد گویی همه را کشته است . قرآن کریم
2738
نگو چشم میخوریا 😂😂😂من یبار اینجا گفنم شوهرم برام ماشین خرید .....هفته بعد کارمون به طلاق کشید😐😓

وای اره رو چیزای مادی یه عده خیلی آه میکشن . 

لعنت ب شرایط اقتصادی 

تهِ تهش ۴ سال دیگه به همه آرزوهام میرسم•!!♥️🏡💍💎👒👨‍👩‍👧‍👦👵

بابا من هنوز هیچی نشده، ازدواج‌نکرده، دارم از دست برادر شوهر آینده میکشم‌ . مامان باباش، خواهراش، اون یکی برادر، کاری نداذن، ولی این برادرشوهره داره خودشو میکشه که به هم بزنه. فک کنم چشم به مال و منال برادرش داره که مثلا قرار بود باهم ازدواج کنیم. البته، فعلا مال و منالی در کار نیست چون ورشکست شد. والبته به نظرم برادرشوهره هم از زنش دستور میگیره. 

منم خانواده شوهرم بد نیستن  کارهای خوب هم در حقم کردن ولی خوب یه وقتهایی حرفهایی میزنن یا کارهایی میکنن که همه اون خوبی ها رو نابود میکنه.ناگفته نماند که منم عروسی خوبیم براشون بخاطر همین عمه ها و عمو هاش خیلی دوستم دارن و اینو تو رفتار نشون دادن 

نامه ای به فرزند نداشته ام:کجایی جان مادر؟من که مردم از چشم انتظاری...خسته نشدی از بازی با فرشته ها..من دلتنگ توام، دلتنگ بوی تنت دلتنگ ب اغوش کشیدنت تو دلتنگ من نیستی جان مادر؟روزها موهای طلاییت رو شونه میکنم ناخن هاتو لاک میزنم  بعد پشیمون میشمو لاکت رو پاک میکنم صورت نازت رو ب جای وضو میشورمو کنار جانماز خودم برات جانماز پهن میکنم نمازم که تموم میشه سرم رو برمیگردونم تا بهت لبخند بزنم اما میبینم همه اونا خیال بود،یه خیال خوش...شب هایی که خوابت رو میبینم دلم نمیخواد هیچوقت بیدار بشم اما بیدار میشم و دوباره روی خودم آوار میشم ...بسه دیگه چشم انتظاری بیا مادر بیا😭😭😭😭
2706