2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره عزیزم کلا از روز اول سینه نگرفت،سینم نوک نداشت،من دوشیدم تو شیشه دادم،یه مدتم رابط سینه زدم،بعد۱ ...

والا پسر منم میدوشم با شیشه خوب میخوره ولی سینه رو مثلا ۲۰ دقیقه میخوره سیرهم نمیشه 

منم رابط گرفتم اتفاقا 

الان منم ترسم همینه سینه نگیره دیگه خیلی ناراحتم

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
2728
وای چ بد،کولیک نداره؟

نه کلا اون پسرمم. نمیخوابید کشتم تا بزرگ شد بخدا تا ازشیر گرفتمش خوب شد

خدایا به زن هایمان حیا وبه مردانمان غیرت عطا بفرما.تا زندگی های همه خواهران و برادرانم از ادم تا خاتم باصلح وصفا وعشق پایدار بمونه 🙏🙏🙏
اره عزیزم کلا از روز اول سینه نگرفت،سینم نوک نداشت،من دوشیدم تو شیشه دادم،یه مدتم رابط سینه زدم،بعد۱ ...

عزیزم رابط سینه رو چجوری نگه میداشتی؟ همش میفته که 

بخدا اینقد غصه میخورم من میخواستم بچه ام فقط شیرخودموبخوره

والا پسر منم میدوشم با شیشه خوب میخوره ولی سینه رو مثلا ۳۰ دقیقه میخوره سیرهم نمیشه  منم رابط ...

با رابط و شیشه تنبل میشن دیگه سینه نمیخورن،تا الان ک کوچیکه سعی کن با سینه بدی میدونم خیییلی سخته،ولی یکم ک هوشیار میشن دیگه سینه لب نمیزنن،شیر خودت چون سبکه زیاد میخوره،شیر خشک زود سیر میکنه،منم ماه اول پسرم کلا چسبیده بود ب سینم با رابط میخورد،ولی هشیار شد دیگه با رابطم نخورد،خیلی ناراحتم آرزوی شیردادن موند ب دلم

عزیزم رابط سینه رو چجوری نگه میداشتی؟ همش میفته که  بخدا اینقد غصه میخورم من میخواستم بچه ام ف ...

خیلی افتضاح بود،یکم یا اب خیسش میکردم میچسبوندم با انگشت اولش نگه میداشتم یکم ک میک میزد خودش میچسبید

2738
با رابط و شیشه تنبل میشن دیگه سینه نمیخورن،تا الان ک کوچیکه سعی کن با سینه بدی میدونم خیییلی سخته،ول ...

ای خدا چیکار کنم

آره منم خیلی ناراحتم 

حالا مادرشوهرم همش میگه میگیره نگران نباش فعلا با شیشه بده که زردی نگیره و دفع زیاد داشته باشه 

بخدا موندم 

درارکشیده،تو بغل رومبل،چهارزانو و.. همه جور مدلی امتحان میکنم براخوردنش

خیلی افتضاح بود،یکم یا اب خیسش میکردم میچسبوندم با انگشت اولش نگه میداشتم یکم ک میک میزد خودش میچسبی ...

آره منم همین معضلات رو دارم دقیقا 

پس بعضی بچه ها چجور راحت سینه میخورن 😭😭😭

حالا برا من نوک هم داره سینم

اخی چ عذابی میکشی

هی خواهر یعنی الان راه میرم به کرونا و باعث و بانیش فحش میدم که نمیتونم باخیال راحت چند روز برم خونه بابام حداقل

خدایا به زن هایمان حیا وبه مردانمان غیرت عطا بفرما.تا زندگی های همه خواهران و برادرانم از ادم تا خاتم باصلح وصفا وعشق پایدار بمونه 🙏🙏🙏
ای خدا چیکار کنم آره منم خیلی ناراحتم  حالا مادرشوهرم همش میگه میگیره نگران نباش فعلا با شیشه ...

اخه الانم با وضع کرونا نمیشه بری اموزش میدن مراکز ک چیکار کنی،بخدا من دیگه سر همین شیردهی بچه نمیارم،اشتباه این بود از اول دلم سوخت شیشه دادم بچه تنبل شد،اخه گریه میکرد دلم نیومد گشنه بمونه😭هنوزم نوک نداره سینت؟

2706