2737
2739
بله عزیزم  خدا حفظش کنه برات کم کم تا 50 روزگی خواب شبش تنظیم میشه  اگه کولیک و رفلاکس ...

فدات شم ممنونم

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
پسر من الان سه ماهشه تا چهل روز واقعا روز و شب نداشتم همش گریه میکرد شیر میخواست بخوره نیم ساعت چهل ...

ای جانم خداحفظش کنه 

پس خداروشکر بشه ۴۰ روز بازخوبه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چی پسرم یکسالو نیمشه تازه مراحل سختو گذروندم الان دوبتره ناخواسته باردارم دعا کنید این یکی حداقل ...

عززیزدلم خداحفظشون کنه 

توکل برخدا چه میشه کرد 

فدات شم ممنونم

خدانکنه مامان خانم🤗🤗سوالی اگه داری بپرس

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2731
خدانکنه مامان خانم🤗🤗سوالی اگه داری بپرس

والا سوالم برا گرفتن سینه اس

نهایتا بیست دقیقه سینه منو میگیره ولی مشخصه سیرنمیشه 

بعد میدوشم با شیشه میدم اونو میخوره ولی با سینه زیاد نه 

نمی‌دونم چیکار کنم فقط سینه بگیره میترسم بعد یه مدت نگیره

فعلا نظری ندارم انشالله اگ خدا خواست حدودا ۷ماه دیگ‌میتونم‌نظر بدم🤭😂

ای جانم عززیزم 

فدای تیکرت😍 به امیدخدا

2740
والا سوالم برا گرفتن سینه اس نهایتا بیست دقیقه سینه منو میگیره ولی مشخصه سیرنمیشه  بعد میدوشم ...

الان طبیعیه خسته میشه

شیشه خوردن راحت تره خب 

اصلا شیشه نده 

کم کم فکش قوی میشه و بهتر میمکه 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
الان طبیعیه خسته میشه شیشه خوردن راحت تره خب  اصلا شیشه نده  کم کم فکش قوی میشه و بهتر ...

خدا کنه

توکل برخدا

ممنون عزیزم

عزیزم نینی شما هم خوب شیرنمیخوره؟ سینه منظورمه چه کارا کردی جواب نداده  نینی من ۱۸روزشه

اره عزیزم کلا از روز اول سینه نگرفت،سینم نوک نداشت،من دوشیدم تو شیشه دادم،یه مدتم رابط سینه زدم،بعد۱ماه کلا با رابطم نخورد،شیرو فقط با شیشه میخورد،شیرم با دوشیدن خیلی کم میومد،کلا شیرخشکی شد،تازه فهمیدم بخاطر رفلاکس معده اینطوری بوده،الانم شیرخشکیه ک فقط تو خواب میخوره

عزیزم درست میشه،پسر من شبا میخوابه،ولی روزا مرده زندمو میاره جلو چشمم

خوب اخه پسرمن روزاهم صاف نمیخوابه باورت میشه الان که خوابیده رفتم ظرفای صبح تا حالاموشستم

خدایا به زن هایمان حیا وبه مردانمان غیرت عطا بفرما.تا زندگی های همه خواهران و برادرانم از ادم تا خاتم باصلح وصفا وعشق پایدار بمونه 🙏🙏🙏
2706