2733
2734

همش میرم اینستا تا هرروز از کارای ریحانه پارسا و شوهرش میگن منم هیچی فقط به کامنت ملت میخندم چقدر باحالن 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

کچل بی خاصیت خجالت نمیکشه رفته یه الف بچه گرفته😑😑😑😑😑😑😑

نی نی سایت عجیب ترین سایت دنیاست😂

اون الف بچه هم یه ننه بابا نداشته بزنن تو دهنش که نخواد زن همسن باباش بشه. اونم زن سوم

برای سلامتی دخترم و نی نی توی دلم یه صلوات بفرستین. ان شاالله خودتون هم حاجت روا بشین ⚘🌷⚘🌷⚘🌷

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

حالا من شنیدم اینستا پر شده از سارا و نیکا

هر دم از این باغ بری میرسد

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

حالا ریحانه دیوانه شده  من نمیدونم مامان وباباش چرا اجازه دادن پسرکوشکی مگه چندسال اختلاف سنی داره با ریحانه 😠😠

از سخن چینان شنیدم آشنایت نیستم 🖤❤ خاطراتت را بیاور تا بگویم کیستم ❤🖤
2738
تقصیر خود ماست که اونا رو بزرگش میکنیم  

خوب آلان براشون تاپیک نمیزدین😂😁😁

بحث نمیکنم هرچی تو بگی همون درسته  افسردگی محصول زیاد فکر کردنه اگه میخای شاد باشی بهتره دیوونه وار زندگی کنی  اگه درباره هرچیز فکر میکنید بنده ذهنتونید تا از این بردگی بیرون نیاید خوشبخت نمیشید  
حالا ریحانه دیوانه شده  من نمیدونم مامان وباباش چرا اجازه دادن پسرکوشکی مگه چندسال اختلاف سنی د ...

زن دوم مهدی کوشکی خیلی شیک تر از ریحانه اس 

زن اولیه مادر آرسام چقدر ساده و معمولیه

نی نی سایت عجیب ترین سایت دنیاست😂

بابا گندشون درومده بعد رابطه کوشکی ناچرا گرفتتش

قضیه ازدواجم خود ریحانه پاریا مطرح کرده فیلمش بوددددد

راپونزه ام همون راپونزل..اجی کوچیکشم.☺اونی که میخوادت شیطانم که باشی ازت یه فرشته میسازه که پات بمونه اما کسی که نمیخوادت فرشته هم که باشی ازت ابلیس میسازه ک رهات کنه..یه زمانی فکرمیکردم بدترین چیز تو دنیا تنها موندنه اما بدترین چیز اینه ک با کسی باشی که بهت احساس تنهایی میده..      ای که گفتی دل بده تا باشمت آرام جان???دل به غم هایت سپردم نیست آرامم هنوز..
2706