2733
2739
عنوان

اونا ک خیانت دیدن بیان😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2612 بازدید | 94 پست

یکی از آشناهای  ما شوهرش خیانت کرده بو طلاق گرفت دوتا بچه اش هم‌دربه در شدن‌خودش هم ازدواج کرد با ی مرد بیکار حالا دوتا بچه هم از ازدواج دومش داره اون یکی بچه هاش معلوم نیست چطور زندگی میکنن

بهترین نیستم اما خودمم😍
شما طلاق گرفتی؟ 

عین خود یه آدمه احمق 

نهههه😔😔😔😔 

عضو گروه نارنجی  🍁 وزن اولیه ۷۲ 🍁 وزن فعلی ۷۱و۵۵۰🍁 هدف اول ۶۸  🍁 هدف دوم  ۶۴  🍁هدف سوم ۶۰  🍁وووو......هدف نهااااایییییی ۵۸  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مجردم ولی متاهل شم فک کنم منم تحمل کنم 😓😔طلاق سخته 

اره طلاق سخته من خواهرم جدا شده 

به خاطر بچه باید از بعضی چیزها گذشت نباید ادم فقط به فکر خودش بود یکم خودخواهی رو بزاریم کنار 

هیچکس مثل من خیانت ندید من حتی فیلم خانمی که اورده بود خونه رو دیدم ولی به خاطر دخترم گذشتم

اره طلاق سخته من خواهرم جدا شده  به خاطر بچه باید از بعضی چیزها گذشت نباید ادم فقط به فکر خودش ...

خدا صبرت بده

عضو گروه نارنجی  🍁 وزن اولیه ۷۲ 🍁 وزن فعلی ۷۱و۵۵۰🍁 هدف اول ۶۸  🍁 هدف دوم  ۶۴  🍁هدف سوم ۶۰  🍁وووو......هدف نهااااایییییی ۵۸  
2728
ناراحت نباش الان خیلی از زنا به ناچار میسازن حتی اوونیکه دکتر هست هم میمونه به پای زندگیش 😔

چاره ای ندارم با دوتا بچه

اره طلاق سخته من خواهرم جدا شده  به خاطر بچه باید از بعضی چیزها گذشت نباید ادم فقط به فکر خودش ...

وایییی خدااا 😮😮😮😵 خدا خودش صبر بده ، ایشالا اجر سازگاریتو ببینی 😔 👍👍👍

ناراحت نباش الان خیلی از زنا به ناچار میسازن حتی اوونیکه دکتر هست هم میمونه به پای زندگیش 😔

شمام خیانت دیدی

2738
خیلی سخته تا همیشه این چتاشون جلو چشمته،کاش نبینی بیشترشو خودت اذیت میشی،،،خانمه چ ویژگی مثبتی داره ...

نمیدونم اخه ۲۰ سال ازش بزرگتره و این شوهر منه ک هی اصرار میکنه

دخترکم زیبای منی/  یار نه ماه ی منی /عشق منی
شمام خیانت دیدی

نه من مجردم ، ولی پذیرفتم دیگه ، برام در اولویت نیست وفاداری ، البتع به‌روش نمیارم ، ولی تو‌زندگی نمیخوام بفهمم خودمو میزنم به ندونستن ، بسسسس‌مرد خیانت کار دیدمممممم😓😦

مگه مردای داغون اینکارو میکنن. من هرچی دیدم تحصیلکرده مودب زن دوست بودن 😐ولی جهت تنوع خیانت میکنن. ...

۴ روزه فقط قوربون صدقه ش میره و اصلا حرفی از رابطه جنسی نزده

دخترکم زیبای منی/  یار نه ماه ی منی /عشق منی
۴ روزه فقط قوربون صدقه ش میره و اصلا حرفی از رابطه جنسی نزده

خب اولشه ، مگه احمقه عاشق زن دیگه‌ای اوونم هم سن مادرش بشه 😷😐میخواد اعتماد جلب کنه ، پس اگه اولشه جلوشو‌بگیر حتما تا کار به جای باریک نرسه عزیزم 

ولی جا خالی نکن واستا محکم سر زندگیت 

من خیانت دیدم ... بعد از کلی کلنجار رفتن با خودم بخشیدم....

به نظرم اگه فقط مشکلش یه بار خیانت بوده و بقیه جیزاش خوبه یه فرصت بهش بده بخاطر بچت..

من بچه هم نداشتم‌اما بخشیدم کامل و تمام و کمال تو تاپیکای قبلیم گفتم همه‌چی رو 

همش ۲۴ سالمه اشتباهی اسممو گذاشتم پیرزن قابل تغییرم نیست   
2706