2733
2739
عنوان

بین دوراهی گیر کردم

137 بازدید | 15 پست

نمی دونم بعد از زایمانم خونه خودم باشم یا مادر شوهرم

اگر با خودم باشه میگم خونه خودم بدون اومدن مهمون.فقط با همسرم

اما خرافات دیگران نمیذاره که میگن زن تازه زاییده نباید تنها باشه و از این حرف ها

یه دختر ۱۹ماهشه هم دارم موقعی که خونه مادر شوهرم باشم نمیذارن از جاش تکون بخوره دست نزن به این دست نزن به اون 

راستی خونشون شهرستان هم هست واسه غربالگری هم دردسر زیاد دارم

نظرتون چیه؟

زندگی بافتن یک قالیست* نه همان نقش و نگاری که خودت میخواهی*نقشه را اوست که تعیین کرده*تو در این بین فقط میبافی*نقشه را خوب ببین*نکند اخر کار*قالی زندگیت را نخرند!

مادر خودم فوت شده

زندگی بافتن یک قالیست* نه همان نقش و نگاری که خودت میخواهی*نقشه را اوست که تعیین کرده*تو در این بین فقط میبافی*نقشه را خوب ببین*نکند اخر کار*قالی زندگیت را نخرند!

من اگر بودم خونه خودم میموندم راحت و اسوده . 

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
من اگر بودم خونه خودم میموندم راحت و اسوده . 

جاریم چیکار کنم کنجکاو اگر خونه خودم باشم زندگیم رو زیر و رو میکنه فقط هم برای استراحت و خوردن میاد

مادر خودم فوت شده

مادر منم فوت شدن.

تجربه م میگه خونه ی خودت.هر چند که سخت باشه.اما اینم بگم اگر همسرتون راضی باشه وکمک کنه.برای منم سر زایمان دعا کنید.دلمو خون کردن بی وجدان ها.دعام کن زندگیم خدایی بشه وهر چی بدی برام می خوان خدا به خودشون برگردونه.دلم خونه خواهر

2738
جاریم چیکار کنم کنجکاو اگر خونه خودم باشم زندگیم رو زیر و رو میکنه فقط هم برای استراحت و خوردن میاد

خیلی محترمانه نمیتونی بهش بگی ک دکتر بهت استراحت داده و دوست داری استراحت کنی؟ جوری ک بهش برنخوره و ناراحت نشه خیلی صمیمانه

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .
مادرشوهرت بیاد خونه خودت کمک کنه اگه امکانش هست با دوتا بچه و مشکلات بعد از زایمان کمکی نیازه  

نمی تونه شرایطش جور نیست,سخت واقعا تنهایی ؟

من که میگم خودم از پسش بر میام ،فقط از خرافات میترسم

خیلی محترمانه نمیتونی بهش بگی ک دکتر بهت استراحت داده و دوست داری استراحت کنی؟ جوری ک بهش برنخوره و ...

اگر این زبون رو داشتم که الان این همه مشکل نداشتم خواهر

مادر منم فوت شدن. تجربه م میگه خونه ی خودت.هر چند که سخت باشه.اما اینم بگم اگر همسرتون راضی باشه وک ...

انشاءالله به آرزوی قلبیت برسی گلم

اگر این زبون رو داشتم که الان این همه مشکل نداشتم خواهر

اخی عزیزم ❤ 

نمی تونه شرایطش جور نیست,سخت واقعا تنهایی ؟ من که میگم خودم از پیش بر میام ،فقط از خرافات میترسم

من کاری با خرافات ندارم ولی بچه ۱۹ ماهه خودش کلی رسیدگی داره یه بچه تازه متولد هم که دیگه تا قلقش دستت بیاد شب بیداری و بقیه چیزا بعد خودتم باید رعایت کنی طبیعی و سزارین فرق نداره رسیدگی میخواد کمک احتیاج داری 

من کاری با خرافات ندارم ولی بچه ۱۹ ماهه خودش کلی رسیدگی داره یه بچه تازه متولد هم که دیگه تا قلقش دس ...

همسرم کمکم هست کافی نیست؟اعصاب سنگی می خواد خونه مادر شوهر،تازه دخترم هم مطمین هستم اونجا باشم اذیت

2706