2733
2734

خانوما اگه دوست دارید رزق و روزیتون زیاد شه سوره ی ذاریات رو روزی یه بار بخونید

من خودم خیلی بهش اعتقاد دارم چون بهش رسیدم..محاله من سوره ذاریات بخونم ولی پولی بهم نرسه

(اگه میخواید بخونید حتما از ته دلتون مطمئن باشید ک پولی بهتون میرسه)

منتظر اتفاقای خوبم.خداجونم مرسی😍آقایون درخواست دوستی ندن😒😒✋🏻✋🏻گول دعانویسایی ک اینجا معرفی میکنن رو نخورررید اینا کلاهبرداررررن خودم سرم کلاه رفته ک میگم اسم یکیشون شبنم سلطانی سنگ سفیدی  هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برای گشایش بخت چی خوبه بخونیم نمی دونید

چله ی سوره حشر 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

استارتر من چندساله سوره واقعه روبعدازنماز عشا میخونم تاحالا دستم خالی نشده

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
2740
برای گشایش بخت چی خوبه بخونیم نمی دونید

ن عزیزم نمیدونم ببخشید

منتظر اتفاقای خوبم.خداجونم مرسی😍آقایون درخواست دوستی ندن😒😒✋🏻✋🏻گول دعانویسایی ک اینجا معرفی میکنن رو نخورررید اینا کلاهبرداررررن خودم سرم کلاه رفته ک میگم اسم یکیشون شبنم سلطانی سنگ سفیدی  هست
خدا خیرت بده همین ک گفتی آرامش داشت خدا بیشتر بیشتر روزی بده بهتون

قربونت برم عزیزم

حتما بخون شمام.به جان خودم محاله من اینو سوره رو بخونم و پدرم بهم پول نده

شاید باورتوت نشه ولی وقتی میخونم ۲۴ ساعت هم نمیگذره ک تاثیرشو میبینم

ممنون ک گفتین عزیزم واسه مشخص شدن تکلیف یا طلاق گرفتن چی؟؟

قربونت گلم

اونو نمیدونم عزیزم ببخشید

استارتر من چندساله سوره واقعه روبعدازنماز عشا میخونم تاحالا دستم خالی نشده

پس حتما سوره ی واقعه هم خوبه

میدونی بع نظرم باید اعتقاد داشته باشی تا واست اثر کنه

پس حتما سوره ی واقعه هم خوبه میدونی بع نظرم باید اعتقاد داشته باشی تا واست اثر کنه

فقط اعتقادنیست گلم هرسوره ای یه خواصی داره از خاصیت خودسوره ست 

2706