2737
2734
عنوان

حاجت گرفتن و مشخص شدن تکلیف

3711 بازدید | 25 پست

سلام خانومای عزیز

چه خوبه که هستین

دوستان یه دعا میخوام ک کمک کنه تکلیفم مشخص شه، ۲ساله ذرگیر‌زندگی‌ ای هستم ک همش سنگ توش میفته، تا طلاقم رفتیم ۲بار قبل دادگاه کنسل کردیم

نمیخوام بیشتر عمرم هدر بره

یا اگه قراره فرجی شه میخوام زودتر شه کسی میتونه کمکی کنه

نذری

دعایی

توسلی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پیش دعانویس نرو

من رفتم پشیمونم یجورایی 

والا تو این مشکل تو تا حالا چیزیو امتحان نکردم

ولی سوره ی ذاریات واسه رزق و روزی عالیههههههه

منتظر اتفاقای خوبم.خداجونم مرسی😍آقایون درخواست دوستی ندن😒😒✋🏻✋🏻گول دعانویسایی ک اینجا معرفی میکنن رو نخورررید اینا کلاهبرداررررن خودم سرم کلاه رفته ک میگم اسم یکیشون شبنم سلطانی سنگ سفیدی  هست
2731
پیش دعانویس نرو من رفتم پشیمونم یجورایی  والا تو این مشکل تو تا حالا چیزیو امتحان نکردم ولی ...

ممنونم نه دعانویس نمیخوام، چون شنیدم کفر و شرکه واسه خدا

میخوام هرچی باشه هم خدایی باشه

2738

سلام 

به حضرت زهرا متوسل بشید حتما جواب میگیرید

سوره. طلاق هم خیلی خوبه

منم براتون صلوات فرستادم انشالله حاجت روا شید

التماس دعااا🌹🌹🌹

خدایا شکررررت بخاطر همه ی خوبی ها نعمت هات😍🥰میشه برام دعاکنید🌹😊
حالا مشکلتون چیه

والا اوایل دروغ

و عادات بد

بی مسئولیتی

۸ماهه بیکاره و من خرج میدم

خسته شدم

امیدوارم یا زودتر بره سرکار یا اگه روال همینه جداشیم ینی جوری بشه بتونم

والا اوایل دروغ و عادات بد بی مسئولیتی ۸ماهه بیکاره و من خرج میدم خسته شدم امیدوارم یا زودتر بر ...

زیارت عاشورا بخون عالیه

اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَةٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا
سلام ممنون کدومش رو؟

برنامه ش هم برای دانلود هست...بزنی گوگل میاره ...جبرئیل به حضرت محمد(ص ) گفتن...روی درب ها و کنگره ها و حجره های بهشت نوشته شده...به برکت این دعا در های بهشت باز میشه...دعای خیلی عظیم و بزرگی هست...قبلش حتما استغفار کن بعد دعا رو بخون...

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
2706