2737
2734
عنوان

ماه تولد

188 بازدید | 33 پست

ماه تولدتونو بگید و چند تا از خصوصیات خوب و ماه تولدتونو بگید  منم خودم میگم. 

شهریوری هستم.  

خصوصیت خوب به نظرم:دلسوز

خصوصیت بد به نظرم: یه خورده لجباز

غصه اگر هست، بگو تا باشد... من هنوز میخندم!😇

اسفندیا تک پرن با بهترینها میپرن👌

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آذر، من ک خصوصیت خوبی ندارم یا شامل من نمیشه خوبی های این ماه🙂

عآتـئـیـــــست                                       وقتی بم میگن عارزوهاتو بغل کن، من بغلتو عارزو میکنم دلبر جآن🙃
2738

دی

دلسوزم و از خودگذشتگی میکنم 

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤

آبان فقط خصوصیات بدشو میدونم انتقام میگیرن من که اصلا انگار تو خونم دست خودم نیست

چـادرِ مـن نـه بـرای نشـان دادن فقـر در سریـال هـای کشـورم است … نـه لبـاس متهمـان ِ دادگـاه و زنـدان هـا … چـادر مـن تـاج بنـدگـی مـن است … سنـد زهـرایی بـودنـم را امضــا میکنـد …!

اردیبهشت ، خلاصه ی تمام خوبی ها ، والسلام😄😊

مامان‌‌‌‌ ۲ تا پسر ناز ، رادین و رادمهر ، خدایا دوستت دارم واسه هر چی که بخشیدی ... اگه امضامو خوندی لطفا" یه صلوات واسه شادی روح بابام بفرست ... 
2706