2733
2739
اره واقعا حرفت خیلی راسته من دیدم خونه ها رو ولی میخواستم برای پسرم ایکس باکس بخرم قیمتش توی دیجی 2 ...

خدا بگم این سایتا رو چکارشون کنه که شدن باعث بدبختی یه عده بیچاره  و خوشبختی دلال ها

دیوارو اینا رو ولش کن برو بنگاه احتمالا قیمتاش منطقی تره

البته فعلا ک نمیشه بعد از کرونا

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فرهنگ ماله شما مهم نیست شاید بره این خانوم مهمه لزوما هرجا کوچکش بقالی داشت نمیشه جایه خوب که خود تل ...

من مگه گفتم ایشون بره اونجا خونه بخره؟چرا همه چیو قاطی میکنین شما

صفحه اول یکی درمورد شهرک نظر داده بود منم ب هوای اون کامنت گزاشتم وگرنه من هیچ اجباری نکردم 

لطفا پیام رو صحیج مطالعه کنین

بعدشم معتاد همه جا هست ربطی ب یک محله نداره

اون معتادی ک شما میگین برای شهرک نیست برای یکی از محله هاشه ب اسم خیابون فلاح فکر کنم 

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
نقطه جنوبی و پایین شهره انقدر که شما میگی خوبه هم نیست فرهنگا پایینه من خودم دیدم

دلت خوشه ها

بخره اگه خوشش نیومد مستاجر بده بره یه محل دیگه

حداقل یه خونه از خودش داره.بعدا می تونه روش پول بزاره و بره محل دیگه

ولی اگه الآن همون جا هم نخره از کجا معلوم که دوباره گرونتر نشه و برای همیشه مستاجر نمونه؟

من مامان یه مسافر بهشتم.ان شاءالله پسرم ذخیره آخرت من و شوهرم باشه.
2731
خیلی عجیبه ، سه سال پیش سعادت آباد متری هشت تومن بود

اخه عجیبه فکرنکنم درست باشه ها

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧
نه ، خود املاکا دارن قیمتدمیدن تو دیوار

😑شت لعنت بهشون واقعا

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!

باید یک نظارت روی دیوار وامونده باشه من چند وقت پیش خیلی پیگیر این نظارت شدم از اخر بهم ایمیل دادن گفتن بزودی یک سیستم نظارت با هوش خیلی بالا رو نصب میکنیم و اون قیمت ها رو تعیین میکنه

2740