2733
2734
عنوان

تفسیر ازمایش هورمون کمک🌼🌼🍃

219 بازدید | 9 پست

سلام بچه ها من ازمایش هورمون دادم بخاطر عادت ماهانه نامنظم ریزش موی شدیدم دارم احتمال میدم تنبلی داشته باشم

اما نشد تو این وض برم دکتر شما چیزی میدونید در ضمن من دوبار ازمایش دادم الان عکس ازمایش اول و میزارم 

اگه بلدید بگید دومی ام بزارم مررررسییی .۱۹سالمم هست

عشق در هوا جاریست عمیق تر نفس بکشید!🍃🌼ولی ن تواین هوای آلوده😐😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من میتونم تفسیرش کنم اما عکست خیلی ناواضحه نمیتونم بخونم

۲ماه بعد ازمایشو تکرار کردمAMHبالا رفته بود

تنبلی تخمدان داری ،amh نباید بالا میرفت احتمال زیاد یکیش کاذب بوده و اشتباه شده  ،ولی چه ۵ چه ۷ ...

مرسی

AMHنشون دهنده چیه دقیقن؟

مرسی AMHنشون دهنده چیه دقیقن؟

نشون دهنده اینه چقدر تخمک برات باقی مونده اگر زیر یک باشه یعنی یائسگی و اگر بالای ۵ باشه یعنی تنبلی و تنبلی یعنی اینکه شما تخمک آزاد نمیکنید  ،الان درمان کن تا بعد ازدواج خدای نکرده دچار نازایی نشی...

2740

ببین عزیزم زودتر برو دکتر خودتو درمان کن تا بدتر نشدی .پرولاکتینت نرماله و خوبه.fsh نرمالش بین ۳تا۲۰هست مال تو یه ذره بالا هست و باعث عدم تخمک‌گذاری میشه.تستسترونت هم یکم بالا رفته نرمالش ۰٫۱تا۱٫۲هست.آزمایشت تقریبا خوبه اما داره اینو نشون میده ک کم کم داری تنبلی تخمدان میگیری .اگه نری خودتو درمان کنی شدیدتر میشه .و ورزشم زیاد کن

هرکس هرچیزی را عاشقانه بخواهد، ب آن میرسد⁦❤️⁩⁦❤️⁩