2737
2734
عنوان

فدرا بانو

899 بازدید | 34 پست

عزیزم من رفتم تاپیکت چرا فرخنده بقیه داستان هارو ترکوندن؟؟؟؟؟ من هرشب یکی شو میخوندم سرگرم میشدن 😳😳پری و گلبهار وعروس خون بس رو خوندم بقیه داستان ها کجاس؟؟     @فدرابانو    

یادت باشه ..... یادت باشه.... یادم هست ..یادم هست شهید سیاه کالی❤❤❤❤

ترکوندنشون عزیزم،خود فدرا هم نمیدونست چرا

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فدار جان آنلاین شدی میشه بیای بگی چی شده داستان ها من نخوندم هرشب یکی میخونوم نمیشه نی نی یار برگردونه😢😢😢😢😢

2731
چراااااا؟؟؟؟؟ایرادی نداشت که

نمیدونم والا.شانس آوردن همه رو خونده بودم وگرنه یه تاپیک پر و پیمون براشون میزدم!به فدرا گفتم بازم بذار گفتش نمیذاره،ناراحت بود اونارو ترکوندن.حقم داشت

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
نمیدونم والا.شانس آوردن همه رو خونده بودم وگرنه یه تاپیک پر و پیمون براشون میزدم!به فدرا گفتم بازم ب ...

اهههههه😠😠اهههههه یعنی چی من خیلی دوست داشتم خدا کنه بزاره 

فدار جان آنلاین شدی میشه بیای بگی چی شده داستان ها من نخوندم هرشب یکی میخونوم نمیشه نی نی یار برگردو ...

عزیزم من اصن کلا میخواستم لغو کاربری کنم!!! از دست این دوونه ها!

انقد که اومدن تو خصوصی فحش کشیدن منو!نمیدونی چیا بهم گفتن! تو از دوقلوهام که سقط شدن فحش کشیدن تا خودم

قسم حضرت ابولفضل که ایشالا حسرت بدل بمونی بچه دار نشی...

منم دیدم اینجوریه،به نینی یار پیغام دادم منو پاک کن! بخدا انقد حالم بد شد...باورت نمیشه چیا بهم گفتن!

دیگه نینی یار گفت تاپیکایی که بحث برانگیزه پاک میکنم،لغو کاربری نکن! چرا میخوای لغو کنی...

خلاصه خودم هستم ولی داستانام نه!

@بانوز    

@مهوش14    

@مهدیه1370    

@oooobano    

هرکیم بچه ها دنبال داستانا بود تگش کنین اینجا بدونه داستان چیه

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
2738
عزیزم من اصن کلا میخواستم لغو کاربری کنم!!! از دست این دوونه ها! انقد که اومدن تو خصوصی فحش کشیدن م ...

@کمنددد    

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
عزیزم من اصن کلا میخواستم لغو کاربری کنم!!! از دست این دوونه ها! انقد که اومدن تو خصوصی فحش کشیدن م ...

اخه چراااا من منتظر داستانهات بوودم😭😭😭😭

نی نی سایته؟یا سرزمین عجایب؟؟؟
2706