2737
2739
عنوان

مجردا چه خانوم چه آقا بیاین ببینم🤪

| مشاهده متن کامل بحث + 2269 بازدید | 246 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام چون گفتید کلیشه ای نباشه پس میگم:)) چهره و استایل عالی اخلاق و خانواده عالی شوخ ...

آقای جوانمرد دیروز یکی تاپیک زده بود ارتون راجع به بورس بپرسه.واسش گزارش زدم نوشتم سوال ازکسی که فاقد صلاحیت...

خودتون گفته بودین  

حالا جایزم یه سیگنال میخوام  

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......

ازنظرمن همه مرداسروتهشون یه کرباسه چه خوب چه بدچه پولدارچه فقیرچه زشت چه جذاب پس یه سیل بیادهمشونوببره😋

واسه سلامتی خواهرزادم صلوات بفرستیدهشت ماهشه دعاکنیدحضرت علی اصغرشفاش بده
2731
همه چی رو گفتین دیگه انشالا نصیبتون بشه🙏🙏🙏🙏

ایشالا 😄🌸

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
نامزدت اینترن خانوم چادری بود ؟!؟! الله اکبر

و من خودم دخترم😂 فک کنم خیلی سنگین خوابیدم چرت و پرت دیدم😅

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍
2738

معیارم یه دختر معمولی اما بتونه با سختی های زندگی من بسازه. متاسفانه زندگی سختی دارم. البته نه مادی

بهشت اونجاست که: میری خونه و میبینی بابا داره تلویزیون میبینه، همون موقع صدای مامان رو از آشپزخونه میشنوی که میگه چایی تازه دمه.... همین بهشت منه... فقط همین
خب شاغل بودنش برا دل خودشه شما که نفقه و مهریه رو باید بدی    

برای من اینطور نیس همه چی باید تقسیم بشه

آقام لطفا حمله نکنید :-| به هیچ کیم درخواست دوستی نمیدم پروندم پاکه در این حد خوبم :-|
2706