2733
2734

داره اونقدر خودشو خوب جلوه میده و به عنوان مشاور خودشو بین منو دوست پسرم جا کرده که دیگه داره کم کم رابطه مون خراب می کنه . من اخطار به دوست پسرم دادم که حواسش باشه قصدش اینه که با استفاده از مشکلاتمون من و تو رو از هم دور کنه. فعلا نمی خوام رو در رو بگم چون همکلاسیمه ولی می خوام استوری بذارم غیر مستقیم خودش بفهمه و خودشو جمع کنه

چی بگم به نظرتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
اصلاااااا و ابدااااا   وقتی مشکلی داری  با دوس پسر یا شوهرت   نفر سومو وارد رابطت نکن ...

واقعااااا کامل به این نتیجه رسیدم. من زیاد باهاش حرف نمی زنم. دوست پسرم هی میره میگه. میگه تو می خوای منو محدود کنی

واقعااااا کامل به این نتیجه رسیدم. من زیاد باهاش حرف نمی زنم. دوست پسرم هی میره میگه. میگه تو می خوا ...

وای نههه نزار خودمون دختریم میدونم یه دختر وقتی قصدش خیره یا زبون میریزه فرق داره... سعی کن با زبون ریختناش کاری نکنه اونو جذب خودش کنه

وای نههه نزار خودمون دختریم میدونم یه دختر وقتی قصدش خیره یا زبون میریزه فرق داره... سعی کن با زبون ...

همین به خدا جذب کرده بود

امروز با دوستم حرف زدم براش توضیح دادم اونم گفت آره حس کردم. قرار شد جوابش نده 

چی بنویسم به نظرت دست از سر ما برداره

2706