2733
2734
عنوان

شیرینی بهشتی و نعلی ماریا + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 44606 بازدید | 400 پست
دلیل اینکه شکل خودشو حفظ نکرده یکم پَخت شده چیه؟سری اولم عین قنادیا شد اما الان اصلا خوشم نیومد مار ...

گلم اردت کم بوده که پهن شده 

اره فکر خوبیه گلم

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
سلام ماریای عزیز ماریاجون واسه اولین بار دیدی چیکار کردم و واقعا عالی شد اما واسه دومین و سومین بار ...

سلام گلم. 

ببین حتما یه جا رو اشتباه میری. شایدم دلیلش همون پودر شکره. یا ورز میدی به روغن میفتن. 

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام ماریا جون.. میشه لطف کنید مقدار مواد شیرینی بهشتی رو به پیمانه بگید.. ترازوم خراب شده

سلام گلم. ببین واقعا بهشتی جزو شیرینی هایی هست که یک قاشق کم و زیاد بشه پهن یا سفت میشه 

2731
یه مدل نون خرمایی با دستور ماریا جون که اگه وسطش معجون پسته بزنیم میشه تارت خورشیدی

عکس این تازه واسم باز شد چقدر خوشگله  

ماریا جان چند تا سوال درباره شیرینی بهشتی داشتم

توی دستور پخت نوشتی توی قیف پارچه ای ،ینی توی قیف یکبار مصرف نمیشه؟

من میخوام نصف این مقدار بهم شیرینی بده،چقدر مواد باید بریزم؟لطف میکنی به پیمانه بگی من ترازو ندارم.

روغنشو حتما باید با هم زن برقی بزنیم؟با دستی نمیشه؟

2740
ماریا جان چند تا سوال درباره شیرینی بهشتی داشتم توی دستور پخت نوشتی توی قیف پارچه ای ،ینی توی قیف ی ...

تو قیف پلاستیکی امکان داره پاره بشه. 

به پیمانه نمیدونم چون وزن میکنم همیشه این شیرینی خیلی حساسه وزن کن پهن میشه وگرنه تو فر

روغن هم حتما بزن

فقط یه سوال داشتم لطفا راهنماییم کنین،وقتی موادو با قیف میریختم احساس میکردم خیلی شکلش قشنگ نمیشه مثل شیرینی شما یکدست نیست.عکسشو میفرستم لطفا ببینید ونظرتونو بگید.نمیدونم از مایه شیرینی بود یا ماسورم بدرد اینکار نمیخورد

و اینکه وقتی زعفران زدم به بخشی از مواد خیلی سفت شد و از قیف اصلا رد نمیشد بهش کمی روغن مایع زدم ولی یه کم ترد شد ولی اونی که ساده بود خیلی نرم و خوب شد،علتش چی میتونه باشه؟

ببخشید که با سوالای زیادم وقتتون رو میگیرم

2706