2737
2734
عنوان

خبر بارداری و ‌چجوری بدم

252 بازدید | 25 پست

بچه ها جون سلام 

خبر بارداریمو چجوری ب خانوادم و مهمتر از همه خانواده همسرم بگم؟؟؟؟ 

البته هنوز نمیدونم چجوری همسرمو‌ سورپرایز کنم!!! از کفش و نامه و بشقاب س نفره و اینا خوشم نمیاد ، ی چیزی میخوام خیلی مهیج‌ باشه 

🧿

عکس بی بی چکت رو بفرس براش.

بگو داری بابا میشی😶

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

رو شکمت بنویس که سلام بابایی من دارم میام بعدشم بگو دلم درد میکنه و فلان کتری کن لباست بزنه بالا بعد ک دید  ذوق کنه😂😂😍😍

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  

من رو شکمم با رژ لب نوشتم سلام بابایی من اومدم تو دل مامان.واسه خانواده خودم هم کیک خریدم .واسه خانواده شوهرم بستنی

برای سلامتی خانوادم و نی نی تو دلیم صلوات بفرستید.اجرتون باآقا امام رضا

ما تا هفته هشت نگفتيم بعدشم تو شب يلدا مهموني گرفيتم به هردو طرف اعلام كرديم 

برا همسرم ايده خاصي به كار نبردم حيف شداا

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

یه عکس بزار پروفایلت تو 1 دقیقه همسرت ک هیچ، خانواده خودت و همسرت و سایر فامیلهای وابسته هم با خبر خواهند شد 😂🤣😅

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
2740

وای خدا ذوققق ببین خیلی باحاله یه بازیه هنذفری میذاری تو گوشه شوهرت اهنگو زیاد زیاد میکنی بهش میگی داری بابا میشی اون باید لب خونی کنه 😍😍 با مامانتم این خوبه خانواده شوهرم عادی بگو 😂😐

من اون موقع برای پسرم با ی خط به عمه هاش پیام تلگرام دادم البته شوهرم داد

گفتم من برادرزادتم میخوام بیام دیدنت

میدونی من کدوم برادرزادتم 

بعدعکس سونو فرستادم همزمان هم عکس پروفایلو عکس سونو گذاشتم ی عکسی که سرش معلوم بود من ۳ماهم شد گفتم اونا هم اول باورشون نشد و فکر کردن سرکاریه بعدا خیلی خوششون اومد 

وای خدا ذوققق ببین خیلی باحاله یه بازیه هنذفری میذاری تو گوشه شوهرت اهنگو زیاد زیاد میکنی بهش میگی د ...

خانواده شوهرو چقد حقیرانه تحقیر کردی بیچاره ها رو 🤪🤪🤪🤪🤪💋💋💋💋 کلی از ته دل خندیدم ب حرفت  بامزه گفتی 

🧿
من رو شکمم با رژ لب نوشتم سلام بابایی من اومدم تو دل مامان.واسه خانواده خودم هم کیک خریدم .واسه خانو ...

🤪🤪🤪🤪بیچاره خانواده شوهر 🤪🤪 قبول دارید خیلی مورد اجهاف قرار میگیرن 

🧿
2706