2733
2734
عنوان

سقط جنین

160 بازدید | 19 پست

دوستم دوقلو ۹ ماهه داره خیلیم مواطب بود باردار نشه دیروز بی بی زده و آز داده فهمیده بارداره 

امروز رفته دکترش بهش گفته من سقط نمیکنم ولی یه ماما میشناسم اونم با قاشق و فلان و بسان رحمتم سوراخ میکنه تازه شمارشم نداده فقط ادرس حدودیشو گفته 

میدونم خاک بر سرش کنن میدونم بی لیاقته میدونم خدا به کیا بچه میده و میدونم گناهه 

کلا هر چی در و بری در موردش میخواین بگین میدونم 

ولی شماها شرایط وحشتناک مالی و زندگی شوهرشو نمیدونید 

بعد ۱۴ سال با دوا و درمون باردارشد ماه ۸ بارداری شوهرش زمین خورد 

و خیلی مسائل دیگه 

الان بیاین کمک 

گویا ۵ هفته و ۳ روزشه البته با توجه به اخرین پریودی ولی خودش میگه کمتره 

مثل دیونه ها دوروزه داره گریه میکنه 

کسی رو میشناسید که با دارو کمک کنه سقط کنه 

بچه ها فحش محش ندین 

دنیا گرده

به قول خاله قورباغه اگه نقووورم میترکم اگه بقووورم که سنگم میزنن پس چیکار کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اخهاز نظر اخلاقی کسی نمیتونه بیاد راه حل سقط بده

خدا کمکش کنه..بعد زایمان رحم خیلی پذیراست و راحت باردار میشه کاش بیشتر رعایت کنن ملت😐

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
زعفرون غلیظ بخوره  با یه تکنسین داروخونه صحبت کنید قاچاقی داروشو بده

اتفاقا دوست مشترکمون تو داروخونه کار میکنه چون حاملست خودش گفت نمیکنم کاری براش

اخهاز نظر اخلاقی کسی نمیتونه بیاد راه حل سقط بده خدا کمکش کنه..بعد زایمان رحم خیلی پذیراست و راحت ب ...

والا منم بهش گفتم میگه به جون جفت بچه هام یه بار همش کاندوم پاره شد اونم درجا قورص اورژانسی خوردم

2738
اتفاقا دوست مشترکمون تو داروخونه کار میکنه چون حاملست خودش گفت نمیکنم کاری براش

هرکسی اینکارو نمیکنه یسیری 3 ملیون پول میگیرن یه ورق قرص میارن دوست من اینکاروکرد ولی واقعن نمی ارزه گناهه 

اسم کاربریم ربطی به زایمان طبیعی نداره .انقد نپرسید 😅😅😅 یک وسیله جراحی دندونه 🙄🙄🙄🙄🙄

حداقل اگه میخواد بندازه ی جای دریت درمون، دارو گیاهیچیزی

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
این پذیرا بودن برا بعد سقطم هست گلم یانه؟

من شنیدم اره واسه همین دکترا میگن چند ماه جلوگیری سفت و سخت..بعد سقط رحم اسیب دیده باید اجازه داد خودشو ترمیم کنه چیزای مقوی بخور و گرمی و اینا..اگه خودت سقط داشتی هیییچ نگران نباش راحت باردار میشی به تعداد موی سرم دیدم و شنیدم..این روزا سقط زیاده متاسفانه

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
این پذیرا بودن برا بعد سقطم هست گلم یانه؟

بله.خیلی ها ماه بعد از سقط باردار شدن

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
حداقل اگه میخواد بندازه ی جای دریت درمون، دارو گیاهیچیزی

دارو گیاهی چی بخوره من نظرم اینه رازیانه دم کنه بخوره یا یه عالمه زعفرون دم کنه بخوره 

البته هنوز نگفتم بهس

2706