2737
2739

از وقتی قرنطینه شدن همه و کارو کاسبیا خوابیده داداش منم بیکار افتاده تو خونه همش میومد بامن حرف میزد دو دقه نمیزاشت با خودم تنها باشم همش گرسنش بود غذا میخواست همممشاا کلا رو مخ بود از بس حرف میزد الان دو روزه قهریم ی دعوا اساسی کردیم ن حرف ک نمیزنه هیچ تا منو میبینه روشو میکنه اونور میره تااازه گرسنش ک میشه خودش برا خودش ی چیزی درست میکنه منو صدا نمیزنه اصننن راحت شدم لم دادم نبابا شکر خدارو بکنین کاش ی هفته دیگ هم قهر میموند

⁦☺️⁩⁦☺️⁩⁦☺️⁩

برام دعا کنیدبه عشقمبرسم 😂 امضام مال خیلی وقت پیشه   بیایید بجای دعا برای رسیدن ب فردی ک نمیدونم آینده باهاش چجوربه دعا کنیم  زودتر بره گمشه از قلبمون بیرون 

مجردی؟

مسافر: مادر وینستون داری؟                                        گیلانه: پسر جان تو دکه ست خودت بردار.                      مسافر: ارزون نشده؟                                                   گیلانه: چی ارزون شده جز جون آدمیزاد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

وقتی بچه داشته باشی وضعیت فرق میکنه 

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
صرفا همه مردا مثل ایشون رو اعصاب نیستن و داداشت و عشقت مسلما فرق دارن

بنظرم عشقی ک مطمئن باشی داریش قهرم باشی خیالت راحته و راحت لم میدی البته بستگی ب اون بحثهداره میدوناکلی گفتم

بنظرم عشقی ک مطمئن باشی داریش قهرم باشی خیالت راحته و راحت لم میدی البته بستگی ب اون بحثهداره میدونا ...

ن گلی اینجوریام نیس اصلا بحث استرس رفتنش نیس 

بحث دلتنگیشه 

وقتی کم محلی کنه اصلا حالت گرفتس

2706