2733
2734
عنوان

ای یو ای مثبت و هفته پنجم بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 1450 بازدید | 48 پست
چشم عزیزدلم چون خودمم سقط داشتم بخاطر توقف رشد و خیییلی داغونم حتماااا برات دعا میکنم مهربونم😍😍

بی بلا گلم وااای سقط خیلی بده گلم الان نی نی داری؟؟قربونت شم ممنون عزیزدلم😍😍

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره عزیزم من تو۵هفته ساک خالی و۷هفته صدای قلبشم شنیدم نگران نباش😊😊😊😊😊

عزیزم ینی کیسه زرده هم نداشتی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
میشه کسی تجربه داره کمکم کنه خیلی نگرانم و ناراحت😭😭

بله عزیزم منم اول یه ساک کوچولوبودوبه حساب خودم هفته شش بارداری بودم هفته بعدش رفتم جنین داخلش بودوهفته بعدترش قلبش مشخص شدمنم سه هفته پراسترس روگذروندم

2728

منم هفته پنج بارداریم ساک بارداری تشکیل شده ولی جنین هنوز دیده نشده،لکه بینی دارم و دیروز یه لخته یک سانتی اومد ازواژنم،بنظرتون چی میتونه باشه؟خیلی میترسم،اخه بعده نه سال باردارشدم،شیاف پروژسترونم استفاده میکنم

من براساس اولین روز اخرین پریودی میشدم ۷ هفته ولی رفتم سونو گفت ۵ هفته و ۶ روزی و گفت چون ای یو ای کردی از همونروز هفته بارداریت حساب میشه بر اساس کن حساب کردم درسته سعی میکنم هفته دوم اردیبهشت برم که دیگه مطمئن باشم به من روزی دوتا دوفاستونم داده از بعد از ای یو ای گفت بخوز تا هفته دهم

خدایا شکرت....
2738
بی بلا گلم وااای سقط خیلی بده گلم الان نی نی داری؟؟قربونت شم ممنون عزیزدلم😍😍

ن فداتشم ندارم هنوز اگ ازمایش شوهرم خوب باشه اخر این ماه اقدامم دعام کن گلم😍

دخترم سالم بیا بغلم من برا بودنت جونمو دادم روحمو دادم مامانی عاشقتم  
ن فداتشم ندارم هنوز اگ ازمایش شوهرم خوب باشه اخر این ماه اقدامم دعام کن گلم😍

عزیزم ان شاءالله ک ازمایشش عالیه و ماه بعد تستت دوخط پرررنگ میشه😍😍😍🌷

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم ان شاءالله ک ازمایشش عالیه و ماه بعد تستت دوخط پرررنگ میشه😍😍😍🌷

ای جانم مررررسی از دعای خوشگلت مهربون😍

دخترم سالم بیا بغلم من برا بودنت جونمو دادم روحمو دادم مامانی عاشقتم  
ای جانم مررررسی از دعای خوشگلت مهربون😍

فداتشم گلللم😍🌷❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دوستان من نه روز بعد از این سونو امروز سونوگرافی دادم و خداروشکر جنین و کیسه زرده دیده شد فقط گفت ضربان قلبش دیده نمیشه و براساس ابعاد جنین گفت ۶هفته و دو روز میشی البته مثبت و منفی ۶ روز زد گفت میتونی الان واژینال بدی قلبش ممکنه دیده بشه ولی چون ای یو ای  کردی همون دو هفته دیگه برای قلب بیا دیگه توکل بخدا

خدایا شکرت....
دوستان من نه روز بعد از این سونو امروز سونوگرافی دادم و خداروشکر جنین و کیسه زرده دیده شد فقط گفت ضر ...

عزیزززم مبارکه😘😍😍😍مطمین باش دوهفته دگ قلب کوچولوشومیبینی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706