2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بریز تو آبمیوه یا شیر بهش بده

یا همون یه سی سی رو تو دو سه مرحله در طول روز بهش بده

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2728
بریز تو آبمیوه یا شیر بهش بده یا همون یه سی سی رو تو دو سه مرحله در طول روز بهش بده

ببخشید یه سی سی یه قطره چکون پر میشه؟پیشنهاد خوبیه تو سه مرحله بدم بچه منم نمیدم از بس گریه میکنه بدش میاد

فقط خودت به دادِ مستاجرا برس 🤲💔
 ببخشید یه سی سی یه قطره چکون پر میشه؟پیشنهاد خوبیه تو سه مرحله بدم بچه منم نمیدم از بس گریه می ...

مولتی و آهن رو تحت هر شرایطی بدین به بچه 

رو قطره چکون علامت داره بالاترین خطش یه سی  سیه

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

شما مامانای توی خونه که میخواین مراقب بچه هاتون باشید و بیرون از خانه کار نکنید چرا یک سرگرمی برای خودتون ایجاد نمی کنید که هم اوقات فراقت شما رو پر کنه و هم براتون منبع درآمد باشه.

شما میتونید در وبسایت طلا و خورشید آموزش مروارید بافی و جواهر دوزی ببینید که دارای پشتیبانی دائمی هم هست و همینطور میتونید محصولاتتون رو هم در این وبسایت بفروش برسونید و در منزل خودتون کسب و کارتان را راه اندازی کنید.

وبسایت طلا و خورشید

وبسایت طلا و خورشید

وبسایت طلا و خورشید

اپلیکیشن این آموزشها رو هم میتونید از اینجا دانلود کنید.

پیج اینستاگرام آموزشهای مروارید بافی و جواهردوزی

2738