2733
2734

باقالی پلو با چرخ کرده

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
قرمه سبزی ارگانیک ،چون خودم سبزی خریدم پاک کردم شستم با دست یه ساعت خورد کردم😂😂

خسته نباشی... فک کردم سبزیاشو خودت کاشتی😂😂

‏کرونا تموم شد بمن نگین میای بریم بیرون یانه فقط لوکیشن بفرستین
2738
چطور درس میکنید

مرغ رو زردچوبه و نمک میزنم بعد تو روغن داغ سرخ میکنم تا حسابی برشته بشه مرغهارو برمیدارم بعد پیاز رنده شده رو سرخ میکنم بعد رب میزنم پیاز و رب رو تفت میدم بعد آب میریزم مرغهارو هم میذارم تو آب مرغ تا روی مرغهام آب میریزم اگه رب انار داشته باشم یه قاشق کوچیک میریزم تا مزه اش یه کم ترش بشه یکی دوحبه سیر هم میندازم با چندتا تکه هویج آبش که یه کم کشیده شد نمکش رو تست میکنم اگر خوب بود و مرغهام پخته بودن زیرش رو خاموش میکنم

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم به پشت سرم نگاه کردم جایی که از خوشیها حرف زده بودیم دو ردپا بود و جاهایی که از سختیها حرف زده بودیم جای یک رد پا بود به خدا گفتم:در سختیها کنارم نبودی؟ خدا گفت:آن رد پایی که میبینی من هستم ؛در سختیها تو را به دوش میکشیدم!!!! خدایا عاشقتم تنهام نذار😍😍😍😍😍😍😍😍
2706