2737
2739
عنوان

شوهرشماهم اینطوری؟؟

198 بازدید | 18 پست

شوهرم کلا زیاد اهل گوشی نیست اومدم دیشب خونه مامانم .خیلی وابستمه دیشب میخاست گریه کنه وخیلی ابراز دلتنگی میکرد ک نرو واینا..وگفت فرداشب میام دنبالت دیشب تلفنی حرف زدیم امروز اصلا گوشیشم دردسترس نیست همیشه همین شکلیه اصلا نمیفهمه گوشیش کجاگذاشته بعد من میگم این الکی میگ دلش تنگ میشه اگ واقعا دلش تنگ میشه که زنگ میزنه بهم ..کیا شوهراشون اهل زنگ نیستن؟

چرا میری خونه مامانت خب بیشین سر خونه و زندگیت 😁

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب ربطی ندارع جانم 

منم اهل زنگ و اینا نیستم 

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738
خداکنه اونم همینطوری باشه ..من خودم خیلی اهل زنگم

ایشالا ک هست 

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
مجبور بودی بری بمونی خونه ی مامانت؟اونم الان؟؟ همیشه سواره برام اگه موندن خونه ی پدر و مادر انقدر ...

تاپاتو توکفش من نکردی قضاوتم نکن من اصلللللا تنهابذون شوهرم جایی نمیرم اعتیادداره خیلی اذیتم کرد چند روزه برای همین خسته شدم اومدم چندروز بمونم .

تاپاتو توکفش من نکردی قضاوتم نکن من اصلللللا تنهابذون شوهرم جایی نمیرم اعتیادداره خیلی اذیتم کرد چند ...

همه مشکل دارن 

هرکس مشکلاتش فرق داره به دیگری

ولی مرد تنها نمونه بهتره 

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊